Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.04.2019 14:50
Nintendo na E3 2019
989V

Nintendo przygotowuje się na E3. Firma ogłosi nowe gry

Posiadacze Nintendo Switchów mogą szykować się na interesujące show. Nintendo uruchomiło już dedykowaną stronę, która zapowiada przyjazd japońskiej korporacji na E3 2019. Możemy się szykować na nowości.

W dniach 11-13 czerwca cały branża gier będzie spoglądać na Los Angeles. To właśnie w tym mieście odbędzie się kolejne E3, na którym na pewno nie zabraknie Nintendo.

Sześć klasycznych gier SEGA AGES trafi na Nintendo Switch

Gdy Sony oficjalnie zrezygnowało z pojawienia się na E3, to jednocześnie między innymi Nintendo zapowiedziało swoje przybycie na wydarzenie. W przypadku Big N możemy oczekiwać kolejnego rozbudowanego Nintendo Directa, podczas którego nie zabraknie ważnych ogłoszeń.

Firma uruchomiła specjalną podstronę, na której potwierdza prezentację nowych gier podczas E3. Gracze jednocześnie wezmą udział w kolejnych turniejach – na wydarzeniu odbędą się Mistrzostwa Świata w Super Smash Bros. Ultimate oraz Splatoon 2.

Nintendo już wcześniej potwierdziło kilka dużych premier na 2019 rok, ale wiele na to wskazuje, że podczas E3 poznamy ostateczne daty premier. To może być naprawdę udane wydarzenie, ponieważ firma musi wrzucić kilka mocnych tytułów na końcówkę roku.

Warto pamiętać, że na Nintendo Switcha zmierzają między innymi: Shin Megami Tensei V, Bayonetta 3, Fire Emblem: Three Houses, Daemon X Machina, Luigi's Mansion 3, The Legend of Zelda: Link's Awakening, Pokemon Sword/Shield, Astral Chain, Animal Crossing (2019), Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order, Super Mario Maker 2

Źródło: https://e3.nintendo.com/

Tagi: e3 2019 Nintendo Nintendo Switch switch