Зона двадцать кадров в секунду

Blin Blin 31.12.2019, 21:15
Recenzja Anno 2019
790V

Recenzja Anno 2019

Czyli podsumowanie roku. 2019, jakby ktoś miał wątpliwości.

Ubiegłoroczne podsumowanie

No, dzień dobry. O właśnie, rok właśnie się kończy tak trochę ogółem, toteż wypadałoby go jakoś podsumować.

Podsumowanie ubiegłoroczne mieściło się gdzieś pomiędzy "padłem nieziemskim" a "gangrenowatym dziadostwem", wpadało też nieco w "fuszerski fajans" tudzież "niewyrażalną partaninę". Ewentualnie w odpadki metalowe.

Okej, hiperbolizuję, tym niemniej (ciekawostka: to rusycyzm, niejedyny który tu jest zresztą) takie trochę badziewie to było, strasznie ubogie tak w tekst, jak i w treść, i było bodajże jedynym podsumowaniem, które nie trafiło na główną. Mówiąc wprost: mało napracowania.

Także tego, w bieżącym roku wypadałoby zrobić to nieco przyzwoiciej. Top ileś gierków co grałem i czekam będzie takie bardziej lepsze (co nie oznacza, że cały czas będę pisał standardowo - będzie jednak ogółem więcej treści), a poza tym... A, po prostu zobaczcie:

Strona 1: bajdurzenie wstępne

Strona 2: bajdurzenie o giereczkowie tegorocznym

Strona 3: gierki co grałem

Strona 4: gierki co czekam

Strona 5: muzyczki z gierków

No, to jak jakaś strona was nie obchodzi, to możecie sobie kliknąć stronę, co was obchodzi. Albo wyłączyć przeglądarkę i włączyć Terrarię.

Nie przedłużając, zapraszam do lektury tekstu pod tytułem "spójniki inicjalne, partykuła "no" i powtórzenia jako środki stylistyczne".

Tagi:

Przejdź do strony
Oceń notkę
+ +11 -

А₵АП РОКИ
Oceń profil
+ +31 -
Blin
Ranking: 400 Poziom: 54
PD: 21096
REPUTACJA: 3011