Avatar Frontiers of Pandora - poradnik. Misje, questy, aktywności, bronie, wyposażenie, rośliny, porady trofea - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Avatar Frontiers of Pandora key art

Avatar Frontiers of Pandora - Karabin szturmowy, broń palna i amunicja: jak zdobyć?

Mateusz Wróbel | 23.12.2023, 20:19

Avatar Frontiers of Pandora - Karabin szturmowy, broń palna i amunicja: jak zdobyć?

Pierwszy karabin i amunicja - jak zebrać - Avatar Frontiers of Pandora.

W Avatar Frontiers of Pandora twją pierwszą bronią będzie łuk. Jednakże w misji głównej o nazwie Przeistoczenie będziesz musiał odeprzeć atak ZPZ, a potem przynieść Almie leki - właśnie podczas wykonywania tego drugiego celu trafisz do magazynu, gdzie znajdziesz zapasy oraz broń palną.

Będzie nią zwykły karabin szturmowy. Możesz od teraz go wykorzystywać do zabijania przeciwników - zalecamy wciąż używać łuku na zwykłych, nieopancerzonych oponentów, a karabin zostawić na m.in. roboty czy innych cięższych wrogów.

Avatar Frontiers of Pandora - Karabin szturmowy, broń palna i amunicja: jak zdobyć?

Jak szybko zdobyć amunicję? Możesz otwierać skrzynie znajdujące się w świecie gry lub w bazie - w tym drugim przypadku uzupełnisz amunicję do maksymalnego poziomu. Inną opcją jest przechodzenie głównym bohaterem po pozostałościach po zabitych egzoszkieletach czy po prostu mechach, co sprawi, że do ekwipunku automatycznie włożysz dodatkowe naboje.

Jednocześnie pamiętaj, że pierwszy karabin nie posiada dobrych statystyk - kup lepszy u handlarza lub stwórz jakiś z projektu w warsztacie.

Źródło: własne

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści Poradnik aktualizowany

Powrót do poradnika

Avatar Frontiers of Pandora - FABUŁA

Avatar Frontiers of Pandora - ZADANIA POBOCZNE

Avatar Frontiers of Pandora - TROFEA

cropper