Avatar Frontiers of Pandora - poradnik. Misje, questy, aktywności, bronie, wyposażenie, rośliny, porady trofea - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Avatar Frontiers of Pandora key art

Avatar Frontiers of Pandora - Długość gry, fabuły, aktywności: ile godzin zabawy na 100%?

Mateusz Wróbel | 23.12.2023, 20:19

Avatar Frontiers of Pandora - Długość gry, fabuły, aktywności: ile godzin zabawy na 100%?

Długość gry - Avatar Frontiers of Pandora.

Avatar Frontiers of Pandora pod wieloma względami przypomina Far Cry'a i też tak jest - produkcja posiada główny wątek oraz sporo aktywności, które możemy zrealizować wedle własnego życzenia.

Ile czasu zajmie jednak przejście Avatar Frontiers of Pandora czy wymaksowanie gry? Możemy potwierdzić, że ujrzenie napisów końcowych, wykonując same misje główne, zajmie od 12 do 15 godzin - w zależności od poziomu trudności. Jeśli zainteresujemy się dodatkowo zadaniami pobocznymi i najważniejszymi aktywnościami, czas ten spokojnie wydłuży się do 30 godzin zabawy.

Jeśli jednak chcemy wymaksować Avatar Frontiers of Pandora, to musimy przygotować nawet 40-45 godzin rozgrywki. Mapa gry jest ogromna i bardzo szczegółowa, więc aby zajrzeć w każdy zakątek, będziemy musieli przeznaczyć niespełna dwie doby - to dobry czas dla fanów eksploracji, zważywszy na to, że świat produkcji Ubisoftu jest przepiękny i tętni życiem na każdym kroku.

Źródło: własne

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści Poradnik aktualizowany

Powrót do poradnika

Avatar Frontiers of Pandora - FABUŁA

Avatar Frontiers of Pandora - ZADANIA POBOCZNE

Avatar Frontiers of Pandora - TROFEA

cropper