Avatar Frontiers of Pandora - poradnik. Misje, questy, aktywności, bronie, wyposażenie, rośliny, porady trofea - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Avatar Frontiers of Pandora key art

Avatar Frontiers of Pandora - Kooperacja i crossplay, postępy w fabule: czy się przenoszą?

Mateusz Wróbel | 23.12.2023, 20:19

Avatar Frontiers of Pandora - Kooperacja i crossplay, postępy w fabule: czy się przenoszą?

Kooperacja, postępy w fabule, crossplay - Avatar Frontiers of Pandora.

Jak większość gier Ubisoftu w Avatar Frontiers of Pandora możemy grać w pojedynkę lub w trybie kooperacyjnym, gdzie wspólnie z innym znajomym poznamy całą zawartość gry.

Po ukończeniu wprowadzenia będziemy mogli utworzyć sesję i zaprosić do niej swojego znajomego. Jeśli jesteśmy hostem, to postęp w grze poczyniony przez nas będzie widoczny również u gościa - ten sam postęp przejdzie po zakończeniu sesji do zaproszonego, więc nie musimy martwić się tym, że po przejściu do zabawy solo będziemy zmuszeni powtarzać wcześniej ukończone misje główne, poboczne czy inne aktywności.

Dodatkowo Massive Entertainment zadbało w Avatar Frontiers of Pandora o opcję crossplay - posiadacze komputerów osobistych zagrają z użytkownikami konsol PlayStation 5 i Xbox Series X (i odwrotnie) bez żadnych problemów.

Źródło: własne

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści Poradnik aktualizowany

Powrót do poradnika

Avatar Frontiers of Pandora - FABUŁA

Avatar Frontiers of Pandora - ZADANIA POBOCZNE

Avatar Frontiers of Pandora - TROFEA

cropper