Avatar Frontiers of Pandora - poradnik. Misje, questy, aktywności, bronie, wyposażenie, rośliny, porady trofea - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Avatar Frontiers of Pandora key art

Avatar Frontiers of Pandora - Tryb gry: ze wskazówkami czy eksploracja, co wybrać?

Mateusz Wróbel | 23.12.2023, 20:19

Avatar Frontiers of Pandora - Tryb gry: ze wskazówkami czy eksploracja, co wybrać?

Tryb ze wskazówkami czy eksploracja - Avatar Frontiers of Pandora.

Podobnie jak w grze Аssassin's Creed: Odyssey, w Avatar Frontiers of Pandora możesz wybierać jedną z dwóch opcji dotyczących zwiedzania i wykonywania misji.

W grze znajdziemy tryb ze wskazówkami oraz eksploracji. Wybierzemy je przed rozpoczęciem fabuły, lecz możemy je zmienić w dowolnym momencie w opcjach rozgrywki.

Avatar Frontiers of Pandora - Tryb gry: ze wskazówkami czy eksploracja, co wybrać?

Czym różnią się od siebie te tryby? Moduł ze wskazówkami zapewnia typową grę akcji z wieloma znacznikami misji i podpowiedziami, dzięki czemu rzadziej zatniemy się podczas wykonywania wszelakich aktywności.

Z kolei opcja "eksploracja" sprawi, że rzeczonych znaczników na mapie znajdziemy mniej. Zwiększa to immersję ze zwiedzania świata, bo większość rzeczy robimy podczas latania po mapie i odkrywaniu smaczków.

Jeśli jesteś zakochany w uniwersum Avatara, zalecamy wybrać tryb eksploracji. Jeśli grę traktujesz jednak jako kolejną zwykłą produkcję Ubisoftu, zachęcamy do zostania w module ze wskazówkami.

Źródło: własne

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści Poradnik aktualizowany

Powrót do poradnika

Avatar Frontiers of Pandora - FABUŁA

Avatar Frontiers of Pandora - ZADANIA POBOCZNE

Avatar Frontiers of Pandora - TROFEA

cropper