Avatar Frontiers of Pandora - poradnik. Misje, questy, aktywności, bronie, wyposażenie, rośliny, porady trofea - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Avatar Frontiers of Pandora key art

Avatar Frontiers of Pandora - Szybka podróż: koszt, jak wykonać ją za darmo?

Mateusz Wróbel | 23.12.2023, 20:19

Avatar Frontiers of Pandora - Szybka podróż: koszt, jak wykonać ją za darmo?

Szybka podróż - Avatar Frontiers of Pandora.

W Avatar Frontiers of Pandora znajdziemy rozległy świat, którego zwiedzanie pieszo nie ma większego sensu. Do podróży posłuży nam lądowy oraz powietrzny wierzchowiec.

Jeśli jednak zależy nam na szybkiej podróży, warto wiedzieć, że po odblokowaniu baz poszczególnych klanów w Avatar Frontiers of Pandora będziemy mogli korzystać z opcji fast travel.

Avatar Frontiers of Pandora - Szybka podróż: koszt, jak wykonać ją za darmo?

Wystarczy najechać na niebieską ikonę herbu danego klanu (np. dłoń lub motyla) na mapie, aby zobaczyć podgląd dostępnej bazy (kryjówki, laboratorium czy wyzwolonego budynku z rąk ZPZ), a następnie przytrzymać przycisk odpowiadający za szybką podróż. Każda taka czynność zużywa 20% posiadanej energii, przy czym jeśli mamy jej mniej niż 20% lub w ogóle, to i tak skorzystamy z fast travel - tak więc nie warto posiadać zbyt dużo energii podczas korzystania z tej funkcji, aby nie tracić niepotrzebnie żywności.

Co warto wiedzieć, w dalszej części gry będziemy mogli nabyć specjalną umiejętność za punkty doświadczenia, która pozwoli wykonywać szybką podróż bez zużywania energii.

Źródło: własne

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści Poradnik aktualizowany

Powrót do poradnika

Avatar Frontiers of Pandora - FABUŁA

Avatar Frontiers of Pandora - ZADANIA POBOCZNE

Avatar Frontiers of Pandora - TROFEA

cropper