Assassin's Creed Mirage - poradnik. Fabuła, solucja, zadania, walka, znajdźki, rozgrywka, porady, trofea - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Mirage

Assassin's Creed Mirage - Pozłacane motyle: Roshan, aukcja, spinka do włosów, skarbnik Ning, brosza

Mateusz Wróbel | 10.10.2023, 20:54

Assassin's Creed Mirage - Pozłacane motyle: Roshan, aukcja, spinka do włosów, skarbnik Ning, brosza

Pióro bez twarzy - Assassin's Creed Mirage.

Po zabiciu dwóch celów udaj się do siedziby Asasynów i pomów z Rashan, z którą idź potem na bazar.

f1

Tam natomiast dowiesz się, że weźmiesz udział w aukcji dot. spinki do włosów. Wejdź na teren obszaru, a gdy wejdziesz między stoiska, odbij w prawo. Spotkasz Konga, który ma problem z Lucą.

f2

Idź do składziku tego drugiego i przejdź potem przez drzwi z lewej strony. Przesuń skrzynię pod drewniany podest po drugiej stronie pomieszczenia i rozwal kamienie pod Tobą za pomocą łatwopalnego dzbana.

f3

Następnie przesuń skrzynię do większego pomieszczenia i podstaw ją pod deski, tak jak na załączonym obrazku. Wdrap się na górę blisko futryny, a stamtąd zabierz spodek i zwróć go Kongowi. Dzięki temu NPC powie, że słyszał coś o dwóch kobietach na balkonie.

f4

Idź na główny rynek bazaru, a stamtąd wskocz na poziom wyżej bazaru. Gdy będziesz szedł po ścieżce, na końcu balkonu spotkasz kobiety, które musisz podsłuchać. Potem idź za nimi do miejsca, gdzie można odpoczywać i również je podsłuchaj. Potem pomów z samym NPC-em.

f5

Twoim kolejnym celem jest znalezienie kupca z chińskimi artefaktami. Znajduje się on w bazarze na piętrze obok osoby siedzącej na drewnianym krześle. Idź na górę po schodach i przejrzyj jego produkty, po czym zauważysz spinkę do włosów.

f6

Po tych celach idź na wielką aukcję - kup spinkę za 500 sztuk srebra lub nie, nie m to ogromnego znaczenia. Następnie dostań się przed oblicze skarbnika - strażnik powie ci, że potrzebujesz broszy, aby wejść do pomieszczenia z członkiem Zakonu.

f7

W tym celu udaj się do handlarki znajdującej się przed wejściem na bazar. Za szton kupiecki lub 150 sztuk srebra przekup ją, po czym udaj się do strażnicy przeciwników, gdzie znajduje się obszar zastrzeżony.

f8

Najłatwiej będzie wspiąć się po drewnianych elementach przy wyjściu z bazaru do góry, a potem przejść po linie na drugą stronę balkonu. Teraz zejdź w dół, zabij oponentów i zabierz ze stołu broszkę. Wróć do Ning i poczekaj, aż kupiec odejdzie - teraz pokaż jej spinkę do włosów i zabij członkinię Zakonu.

Po tym ucieknij z bazaru, idź do Rebeki do kryjówki Asasynów, a zadanie dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Assassin's Creed Mirage - FABUŁA

Assassin's Creed Mirage - TROFEA

cropper