Assassin's Creed Mirage - poradnik. Fabuła, solucja, zadania, walka, znajdźki, rozgrywka, porady, trofea - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Mirage

Assassin's Creed Mirage - Jaki ojciec, taki syn, Łowca: wdowa, Zandż, kwiaty, schwytani buntownicy

Mateusz Wróbel | 10.10.2023, 20:54

Assassin's Creed Mirage - Jaki ojciec, taki syn, Łowca: wdowa, Zandż, kwiaty, schwytani buntownicy

Jaki ojciec, taki syn - Assassin's Creed Mirage.

Dotrzyj do domu wdowy i wysłuchaj jej. Potem zacznij zbierać kwiaty dla kobiety.

f14

Gdy dotrzesz do spalonego miejsca, to podejdź pod sporych rozmiarów drzewo. Zauważysz blisko niego białe kwiaty i 2 węże - zabij je, a potem zbierz szukany element, z którym wrócisz do wdowy.

f15

Następnie zacznij szukać śladów syna kobiety. Znajdują się one na lewo blisko zniszczonego wozu. Idź ścieżką przed siebie i wejdź do budynku na końcu ścieżki tylnym wejściem, odsuwając półkę. Przeczytaj list, po czym wróć do kobiety i Aliego, aby przedyskutować kolejny ruch.

f16

Dostań się teraz na teren, gdzie przetrzymywani są buntownicy Aliego. Tuż na lewo od głównego wejścia otwórz klatkę z lewej strony. Potem idź w głąb lokacji. W budynku po zabiciu wszystkich oponentów uwolnij związanego na piętrze syna wdowy.

f17

Z nim wróć do Aliego i przeprowadź atak na Dogana. Po zabiciu wszystkich na dziedzińcu i przeczytaniu listu dowiesz się, że musisz ruszyć do klubu oficerskiego.

f18

Tym samym ten quest dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Assassin's Creed Mirage - FABUŁA

Assassin's Creed Mirage - TROFEA

cropper