Assassin's Creed Mirage - poradnik. Fabuła, solucja, zadania, walka, znajdźki, rozgrywka, porady, trofea - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Mirage

Assassin's Creed Mirage - Skradanie się i zabijanie wrogów po cichu: w jaki sposób?

Mateusz Wróbel | 10.10.2023, 20:54

Assassin's Creed Mirage - Skradanie się i zabijanie wrogów po cichu: w jaki sposób?

Skradanie się i zabijanie po cichu - Assassin's Creed Mirage.

W Assassin's Creed Mirage Ubisoft postanowił na bardziej skradankową akcję, aniżeli rozboje, jak przyzwyczaił nas do tego choćby Assassin's Creed Valhalla.

Tym samym w grze będziemy sporo się skradać i eliminować wrogów po cichu. Niżej wyjaśniamy i podajemy podstawy dot. tego elementu rozgrywki:

Assassin's Creed Mirage - Skradanie się i zabijanie wrogów po cichu: w jaki sposób?

  • Niezależnie gdzie jesteś, jeśli chcesz być niezauważony lub gorzej widoczny, wykorzystuj kucanie. Jeśli będziesz w trawie czy w innym miejscu, gdzie możesz się ukryć, kontury Twojej postaci przybiorą szary kolor - wiedz, że wtedy jesteś ukryty do momentu, aż wróg podejdzie bardzo blisko Ciebie.
  • Gdy jesteś niezauważony, możesz ogłuszyć lub zabić wroga po cichu. Zawsze możesz to zrobić, gdy będziesz obok niego lub za jego plecami - przed nim jest to tylko możliwe wtedy, gdy jesteś ukryty w np. trawie czy stogu siana.
  • Aby odwracać uwagę wrogów, możesz gwizdać (wtedy wróg pójdzie do miejsca, gdzie usłyszał gwizd - pozwala to zmienić szybko pozycję) lub niszczyć elementy otoczenia, jak beczki. 
  • Dobrze posłużą Ci również gadżety, takie jak bomby czy noże do rzucania. Dzięki nim możesz ogłuszać wrogów i przebiec obok nich niezauważenie lub w mgnieniu oka wbić im sztylet, aby ich zabić.
Źródło: własne

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Assassin's Creed Mirage - FABUŁA

Assassin's Creed Mirage - TROFEA

cropper