Assassin's Creed Mirage - poradnik. Fabuła, solucja, zadania, walka, znajdźki, rozgrywka, porady, trofea - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Mirage

Assassin's Creed Mirage - Ucieczka, poszukiwanie, zła sława, anonimowość: jak uciec wrogom?

Mateusz Wróbel | 10.10.2023, 20:54

Assassin's Creed Mirage - Ucieczka, poszukiwanie, anonimowość: jak uciec wrogom?

Anonimowość - Assassin's Creed Mirage.

Gdy zabijesz kogoś na oczach strażników czy nawet zakończysz fiaskiem kradzież kieszonkową, wrogowie zaczną Cię atakować. Możesz z nimi walczyć w nadziei, że więcej wrogów nie pójdzie w ich ślady i nie zaczną Cię gonić, albo zacząć uciekać.

Assassin's Creed Mirage - Ucieczka, poszukiwanie, anonimowość: jak uciec wrogom?

Jest dużo możliwości odzyskania anonimowości w Assassin's Creed Mirage. Pamiętaj, że gdy na ekranie pulsuje ikona czerwonego oka pod radarem, to oznacza, iż jesteś szukany. Gdy zmienia ona kolor na żółty, to jest to jednoznaczne z tym, że wrogowie przeszukują Twoją ostatnią pozycję - nie znajduj się więc blisko niej, bo jeśli zostaniesz zauważony, to pościg od razu zostanie wznowiony.

Assassin's Creed Mirage - Ucieczka, poszukiwanie, zła sława, anonimowość: jak uciec wrogom?

Najlepsze sposoby na ucieczkę wyróżniamy niżej:

  • Najlepszym sposobem jest szybkie wejście na dach i bieganie między budynkami - wrogowie bardzo wolno wspinają się po przeszkodach, więc w ten sposób możesz im uciec.
  • Używaj bomb dymnych i innych gadżetów niwelujących widoczność - najlepiej właśnie w połączeniu ze wspinaniem się na dachy.
  • Jeśli wrogów jest mało, możesz ich zabić i schować się w alejce lub wmieszać się w tłum (możliwe jest również np. usiądnięcie na ławce), gdy jesteś już jedynie poszukiwany.
  • Gdy jesteś poszukiwany, warto wykorzystać wozy z sianem czy specjalne pomieszczenia z zastawiającymi ludzi szmatami - wrogowie do nich nie wejdą, jeśli nie zostałeś zauważony w pobliżu tychże miejsc.
  • Zwracaj uwagę na kolor pod radarem - jeśli jest on na czerwono, to znaczy, że jesteś w strefie wroga i niezależnie od tego, czy kogoś zabijesz lub nie, zawsze po zauważeniu przez strażnika zostaniesz tutaj zaatakowany.
  • Jeśli w mieście wdasz się w bójkę ze strażnikami i zauważą to cywile, będziesz musiał zmniejszyć złą sławę. Daj żeton siły munadiemu, aby ją usunąć, lub zniszcz listy gończe rozwieszone po Bagdadzie - na radarze są one oznaczone ikoną plakatu, więc łatwo je znaleźć, gdy się już do nich zbliżysz.
Źródło: własne

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Assassin's Creed Mirage - FABUŁA

Assassin's Creed Mirage - TROFEA

cropper