Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - poradnik do DLC. Fabuła, aktywności, walka, mapa, porady, pytania - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - poradnik do DLC. Fabuła, aktywności, walka, mapa, porady, pytania

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - Opiekunowie Orlicy

Mateusz Wróbel | 24.08.2021, 16:50

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - Opiekunowie Orlicy

Zadanie otrzymasz znajdując się w miejscu, które zostało podane na poniższej fotce.

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - Opiekunowie Orlicy

Na miejscu pomów z opiekunką, a następnie udaj się na wzgórze, skąd posłuchasz przepowiedzi mnicha służącemu Mongołom. Po tym przebierzesz się automatycznie w normalne ubranie i będziesz mógł rozmawiać z innymi ludźmi. Po zeskoczeniu w dół pomów z siostrami z lewej strony, a potem z nadzorcą stojącym przed wejściem do kapliczki.

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - Opiekunowie Orlicy

Gdy to zrobisz, udaj się na dolny poziom terenu świątyni i pomów z Okami przy wozie transportowym, a także wieśniakiem pilnującym drzwi do domku z lewej strony. Okaże się, że to tam są przetrzymywani uprowadzeni opiekunowie - dowiesz się tego przechodząc na tyły domku i podsłuchując ich rozmowę.

Teraz wróć na górny poziom świątyni i odpocznij przy ognisku. Po tym wróć do domku i pomów ze znajdującymi się tam osobami - po tym rozpocznie się krwawa walka z mongolskimi wojownikami, którzy będą blokować Ci drogę do uwolnienia Ito oraz jej brata. Koniec końców uratujesz rodzeństwo i będziesz zmuszony wyeliminować pozostałych wrogów na górnym poziomie lokacji, więc udaj się tam, a potem pomów z mnichem w świątyni, co zakończy zadanie.

Źródło: własne

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper