Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - poradnik do DLC. Fabuła, aktywności, walka, mapa, porady, pytania - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - poradnik do DLC. Fabuła, aktywności, walka, mapa, porady, pytania

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - Zew Orlicy

Mateusz Wróbel | 24.08.2021, 16:50

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - Zew orlicy

Po dotarciu na wyspę Iki i uratowaniu swojego wierzchowca rozpocznij trzecie zadanie fabularne, które poprowadzi Cię do fortu rodziny Sakaiów. Przed wejściem natkniesz się na grupę więźniów, których możesz uwolnić z rąk Mongołów - jeden z nich zdradzi Ci, że fort został przejęty przez wrogie wojska.

Po dotarciu do niego rozpoczniesz walkę z najeźdźcami. Chcąc nie chcąc w pewnym momencie zostaniesz oszołomiony lub unieruchomiony, a następnie zaniesiony do Orlicy, która poda Ci truciznę. Po parominutowej cut-scence spotkasz Yunę, za którą - po zdobyciu swoich rzeczy - będziesz musiał podążać za kompanką aż do wąwozu.

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - Zew Orlicy

Nie martw się innymi przeciwnikami, ponieważ w tym miejscu ich nie znajdziesz. Po dotarciu na miejsce zobaczysz skutki trucizny Orlicy i wpadniesz w dół, gdzie odbędzie się sekwencja wspomnień. Gdy ją przejdziesz biegnąć przed siebie, spotkasz Tenzo. Po rozmowie z nim zadanie dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper