Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - poradnik do DLC. Fabuła, aktywności, walka, mapa, porady, pytania - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - poradnik do DLC. Fabuła, aktywności, walka, mapa, porady, pytania

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - Podróż w przeszłość

Mateusz Wróbel | 24.08.2021, 16:50

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - Podróż w przeszłość

Po otrzymaniu dodatku udaj się do osady znajdującej się obok Akashimy. Udaj się do znacznika i zacznij przeszukiwać poszczególne domki - możesz porozmawiać z jednym z osadników, ale nie powie Ci nic ciekawego. Zamiast tego udaj się w stronę morza, aby tam zbadać ołtarz i rzeczy znajdujące się w mongolskim namiocie.

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - Podróż w przeszłość

Gdy tylko zainteresujesz się nieznaną dotąd chorągwią Mongołowie znajdą się za Twoimi plecami, a Ty będziesz musiał stanąć do walki. Czekają na Ciebie dwie walki, a następnie rozmowa z szamanem, który opowie Ci, że jego dowódcy przebywają na wyspie Iki. Teraz czeka na Ciebie scenka z Yuną, a następnie podróż do drugiej lokacji - pomów z gościem przy łodzi, aby rozpocząć podróż.

Nie będzie to jednak prosta przeprawa. Natrafisz na ogromny sztorm, który zniszczy łódź i rozdzieli Cię od swego wierzchowca. Po otrząśnięciu się idź przed siebie w stronę kryjówki przemytników i usuń przeszkody, aby dostać się na tytułową wyspę. Po tym odblokujesz dwie nowe misje i będziesz mógł eksplorować tutejsze tereny.

Źródło: własne

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper