Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - poradnik do DLC. Fabuła, aktywności, walka, mapa, porady, pytania - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - poradnik do DLC. Fabuła, aktywności, walka, mapa, porady, pytania

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - poradnik do DLC. Fabuła, aktywności, walka, mapa, porady, pytania

Mateusz Wróbel | 24.08.2021, 16:50

Poniżej znajdziecie poradnik do rozszerzenia do Ghost of Tsushima Director's Cut, które zostało zatytułowane Iki Island. Dzięki niemu poznacie podstawy DLC, opis przejścia głównych, jak i pobocznych zadań, a także wiele porad oraz odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Witajcie w poradniku do oficjalnego rozszerzenia do Ghost of Tsushima! Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, ekipa Sucker Punch nie zakończyła definitywnie prac nad przygodą Jina Sakaia z 2020 roku i umożliwia zainteresowanym podróż na wyspę Iki. Została ona - podobnie, jak Tsushima - najechana przez agresywne oddziały Mongołów i tylko od naszej postawy zależy, czy uda nam się ją wyzwolić z rąk najeźdźcy.

Pragnę zaznaczyć, że większość podstawowych mechanik i elementów Ghost of Tsushimy opisaliśmy w głównym poradniku, który znajdziecie poniżej. W materiale dot. podróży na wyspę Iki skupię się wyłącznie na nowych mechanikach i elementach, które nie występowały w podstawce.


Pragnę zaznaczyć, że poradnik powstaje na bazie wersji PS5, na poziomie trudności: normalny. Oznacza to, że będę często wspominał w swoim przejściu o przyciskach z DualSense'a odpowiadających za daną czynność, a nie kontrolerze do XSX czy klawiaturze (PC), tak jak miało to miejsce w niektórych poprzednich moich pracach.

Warto wspomnieć, że do głównej strony poradnika wrócicie klikając podświetlony na żółto-złoty kolor napis nad spisem treści materiału.

Wszelkie błędy proszę zgłaszać za pomocą kafelka znajdującego się na dole materiału, po prawej stronie: "Zgłoś błąd". Dzięki temu szybko je zauważę i wprowadzę wymagane poprawki.


Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island): Podstawy

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island): Porady i pytania

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island): Kapliczki związane z innymi grami PlayStation

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island): Fabuła, opis przejścia

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island): Zadania, questy opcjonalne

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island): Aktywności, znajdźki i mini-gry

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island): Trofea i platyna

PORADY

KAPLICZKI

MISJE GŁÓWNE

MISJE POBOCZNE

DODATKI

TROFEA

Źródło: własne

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

cropper