Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - poradnik do DLC. Fabuła, aktywności, walka, mapa, porady, pytania - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - poradnik do DLC. Fabuła, aktywności, walka, mapa, porady, pytania

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - Masakra w wiosce Kidafure

Mateusz Wróbel | 24.08.2021, 16:50

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - Masakra w wiosce Kidafure

Po dotarciu do zatoki pomów z Fune i udaj się na pole, z którego przygotujesz zasadzkę na Orlicę. Dotrzyj do wieży strażniczej i zbadaj trzy punkty na ekranie, po czym wsiądź na konia i udaj się w stronę walki. Przy pierwszych fajerwerkach czekają na Ciebie dwie fale Mongołów - pierwsza z nich jest bardzo łatwa do ubicia, a przy drugiej zabij w pierwszej kolejności dwóch szamanów, a dopiero potem ich podopiecznych. Po dotarciu do drugiej zasadzki skorzystaj z łatwopalnych beczek na wozach - to zdecydowanie pomoże Ci wygrać pojedynek z Mongołami. Gdy pozbędziesz się tych tutaj udaj się do trzeciej zasadzki.

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - Masakra w wiosce Kidafure

Jeśli masz ochotę, w tym momencie możesz się skradać, ale nie jest to wymagane do uwolnienia więźniów - zrobisz to dopiero wtedy, gdy budynek obleziony mchem zostanie wyczyszczony z nieprzyjaciół. Kolejnym krokiem będzie udanie się do wieży, ostatniego punktu zasadzki Jina, w którym macie odeprzeć atak wrogów. Korzystając z łatwopalnych beczek, pozbądź się oponentów, co zakończy misję.

Źródło: własne

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper