Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - poradnik do DLC. Fabuła, aktywności, walka, mapa, porady, pytania - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - poradnik do DLC. Fabuła, aktywności, walka, mapa, porady, pytania

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - Rozlew krwi

Mateusz Wróbel | 24.08.2021, 16:50

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - Rozlew krwi

Zadanie otrzymasz po ukończeniu misji "Niespokojne wody".

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - Rozlew krwi

Dotrzyj do znacznika i zabij tamtejszych bandytów, a następnie uwolnij zakładnika. Po rozmowie z Sugi udaj się na pierwsze miejsce zwiadowców i poczekaj do zmroku. Twoim zadaniem jest teraz dostanie się - najlepiej po cichu - do pozostałych trzech ognisk. Jeśli wrzucisz do nich mąkę, Sugi będzie wiedziała, gdzie wycelować. Dzięki temu nie będziesz musiał zabijać każdego z wrogów pojedynczo.

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - Rozlew krwi

Wdrapuj się po skałach, a gdy rozprawisz się z trzecim ogniskiem, zeskocz w dół po prawej stronie i zabij pozostałych Mongołów oraz bandytów. Gdy to zrobisz, udaj się na północ, w stronę ogniska najbliżej statku, aby spotkać się ze zleceniodawczynią. Po poczekaniu do świtu okaże się, że "odeszła do zaświatów". Tak czy siak, misja zakończy się powodzeniem.

Jak się jednak okaże po powrocie do wioski i zbadaniu zabitego bandyty, przymocowanego do drzewa, przy którym łupieżcy: znajdziesz przy nim list od wyżej wymienionej kobiety, która powie Ci, że uciekła - uznała, że tak będzie lepiej dla wszystkich. To właśnie w tym miejscu powinieneś definitywnie zakończyć związany z nią wątek.

Źródło: własne

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper