Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - poradnik do DLC. Fabuła, aktywności, walka, mapa, porady, pytania - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - poradnik do DLC. Fabuła, aktywności, walka, mapa, porady, pytania

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - Błogosławieństwo śmierci

Mateusz Wróbel | 24.08.2021, 16:50

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - Błogosławieństwo śmierci

Po ostatnich wydarzeniach pozostało Ci tylko jedno - zabić Orlicę. Udaj się do znacznika misji i biegnij do zwiadowców Tenzo. Gdy dotrzesz do znacznika i będziesz mógł się przyjrzeć, popatrz w lewo - znajdziesz tam swoją przeciwniczkę. Po rozpoczęciu walki uderz ją kilka razy, aby wyjść z obłędu i pozbyć się pozostałych Mongołów. Gdy ich zabijesz pomów z kompanem i wsiądź na wierzchowca, aby dotrzeć do wąwozu.

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - Błogosławieństwo śmierci

Na miejscu eliminuj wrogie oddziały - przy każdej fali oponentów będzie mieszać Ci w głowie Orlica. Tak naprawdę nie musisz nawet z nią walczyć, ponieważ boss "ucieknie" z Twojej głowy wraz z wypowiedzeniem ostatniej linii dialogowej. Po dotarciu do ognistych palów w wąwozie idź na wschód wspólnie z Tenzo, aby stawić czoła największemu wrogowi wyspie Iki.

Ghost of Tsushima Wyspa Iki (Iki Island) - Błogosławieństwo śmierci

Kawałek dalej zmierzysz się z Orlicą. Jest bardzo szybka, więc musisz niemalże cały czas wykonywać uniki. Ona, podobnie jak i jej podwładny z fortu Sakai, posiada trzy rodzaje broni, więc pamiętaj o przełączaniu się między nimi. Próbuj zniwelować wytrzymałość bossa - gdy raz uda Ci się to zrobić, odpali się sekwencja, podczas której wystarczy, że uderzysz kilka razy swoją przeciwniczkę. Przeniesie Cię do kolejnych wspomnień z ojcem.

Gdy wrócisz do bitwy nie będziesz już musiał zmagać się z halucynacjami. Teraz wystarczy zniszczyć dwa pozostałe narzędzia Orlicy (w moim przypadku była to tarcza oraz sztylet), a gdy to zrobisz, będziesz mógł zadać jej jeszcze większe obrażenia.

Po walce pomów z Tenzo, co zakończy misję. Teraz zainteresuj się epilogiem.

Źródło: własne

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper