Wiedźmin Pogromca Potworów (The Witcher Monster Slayer) - poradnik do gry. Porady, walka, ekwipunek, gifty - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin Pogromca Potworów (The Witcher Monster Slayer) - poradnik do gry. Porady, walka, ekwipunek, gifty

Wiedźmin: Pogromca Potworów (The Witcher Monster Slayer) - Umiejętności

Mateusz Wróbel | 22.07.2021, 14:00

Wiedźmin: Pogromca Potworów (The Witcher Monster Slayer) - Umiejętności

Wraz z eksplorowaniem świata gry, będziesz natykał się na potwory, których ubicie zwiększa Twój poziom doświadczenia. Podejrzyj go w sekcji "postać" - warto zaznaczyć, że wraz z jego wzrostem, zdobywasz kolejne punkty umiejętności.

Aby przejść do sekcji umiejętności, rozwiń menu i kliknij pomalowaną na czerwono ikonkę przedstawiająca ludzika - to ona przeniesie Cię do miejsca, gdzie rozwiniesz swojego wiedźmina. Mamy tutaj do czynienia z trzema kategoriami: walką, alchemią oraz znakami.

Wiedźmin: Pogromca Potworów (The Witcher Monster Slayer) - Umiejętności

Na samym początku warto zainteresować się przede wszystkim tymi dwoma pierwszymi, a dopiero potem znakami, które nie dają zbyt dużego pola do popisu młodemu łowcy potworów. Pierwszy poziom danego skilla kupisz najczęściej za jedną lub trzy punkty doświadczenia, lecz pamiętaj, że każdy z nich ma kilka poziomów.

Przykładowo, obrażenia z szybkich ataków możesz zwiększyć maksymalnie o 20% - każde kolejne ulepszenie kosztuje więcej punktów umiejętności, więc miej to na uwadze w szczególności dlatego, że aby odblokować kolejne poziomy wskazanego drzewka umiejętności, musisz jednego skilla wymaksować.

Źródło: własne

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper