Wiedźmin Pogromca Potworów (The Witcher Monster Slayer) - poradnik do gry. Porady, walka, ekwipunek, gifty - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin Pogromca Potworów (The Witcher Monster Slayer) - poradnik do gry. Porady, walka, ekwipunek, gifty

Wiedźmin: Pogromca Potworów (The Witcher Monster Slayer) - Nie mogę zainstalować, co teraz?

Mateusz Wróbel | 22.07.2021, 14:00

Wiedźmin: Pogromca Potworów (The Witcher Monster Slayer) - Nie mogę zainstalować, co teraz?

Posiadacze starszych smartfonów z system iOS lub Android mogą być świadkiem braku gry w sklepie App Store lub Google Play. Jest to jednoznaczne z tym, że Wasze telefony nie spełniają minimalnych wymagań sprzętowych Wiedźmin: Pogromca Potworów. Jeśli jeszcze się z nimi nie zapoznaliście, przejdźcie do pierwszej sekcji naszego poradnika.

W skrócie, jeśli posiadacz starszy model Iphone'a niż 6S, gry nie zainstalujesz. Nie mając ARCore w Androidzie, także. W takim przypadku nie pozostaje nic innego, jak kupić nowy telefon lub - posiadając androida - przejść na stronkę typu apkmirror i stamtąd pobrać launcher instalujący Wiedźmin: Pogromca Potworów. Miej jednak na uwadze, że korzystając z takiego rozwiązania, możesz zarazić swój telefon wirusem lub być skazany na brak płynności w trakcie rozgrywki przez słabe parametry swojego urządzenia.

Źródło: własne

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper