Wiedźmin Pogromca Potworów (The Witcher Monster Slayer) - poradnik do gry. Porady, walka, ekwipunek, gifty - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin Pogromca Potworów (The Witcher Monster Slayer) - poradnik do gry. Porady, walka, ekwipunek, gifty

Wiedźmin: Pogromca Potworów (The Witcher: Monster Slayer) - Nie mam żadnego questa, jak go aktywować?

Mateusz Wróbel | 22.07.2021, 14:00

Wiedźmin: Pogromca Potworów (The Witcher: Monster Slayer) - Nie mam żadnego questa, jak go aktywować?

Tak, jak już niejednokrotnie wspominałem, w Wiedźmin: Pogromca Potworów ogromną rolę odgrywają misje fabularne. Pierwsze trzy z nich odbywają się zawsze w miejscu, w którym ukończyłeś poprzedniego questa - inaczej sytuacja wygląda z pozostałymi.

Jeśli w Twoim pobliżu nie ma żadnej misji (jeśli znajduje się, pojawi się obok Twojej postaci złoty wskaźnik mówiący, w którą stronę musisz się udać), skorzystaj z wiedźmińskich zmysłów, które oddalą mapę. Popatrz, czy na ekranie nie ma złotego punktu.

Jeśli jest, udaj się do niego. Jeśli nie ma, to musisz z załączonym telefonem podróżować i czekać, aż gra załączy jakąś misję fabularną. Pamiętaj, aby udać się w pierwszej kolejności w pobliże miejsca, w którym zakończyłeś poprzednie zadanko.

Koniec końców gdy na ekranie zbyt długo nie będą pojawiały się questy, to gra po pewnym czasie zaktualizuje ich lokalizację - w trzeciej misji byłem świadkiem takiej sytuacji.

Źródło: własne

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper