Wiedźmin Pogromca Potworów (The Witcher Monster Slayer) - poradnik do gry. Porady, walka, ekwipunek, gifty - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin Pogromca Potworów (The Witcher Monster Slayer) - poradnik do gry. Porady, walka, ekwipunek, gifty

Wiedźmin: Pogromca Potworów (The Witcher Monster Slayer) - Przygotowanie się do walki

Mateusz Wróbel | 22.07.2021, 14:00

Wiedźmin: Pogromca Potworów (The Witcher Monster Slayer) - Przygotowanie się do walki

Przed przystąpieniem do walki z danym potworem każdy wiedźmin powinien poznać jego mocne i słabe strony. Z tej też przyczyny warto pierwsze starcie odbyć bez korzystania z olejków, eliksirów oraz petard, a dopiero później kompletnie przygotować się do eliminacji wroga.

Wiedźmin: Pogromca Potworów (The Witcher Monster Slayer) - Przygotowanie się do walki

Z tej też okazji twórcy przygotowali mały panel, w którym wybierzemy interesujące nas rzeczy. Olejki, jak i eliksiry, po włożeniu do danego miejsca, zużyją się automatycznie po kliknięciu kafelka "walcz". Inaczej sytuacja wygląda z petardami, które używamy w trakcie walk manualnie. Ponadto, przygotowanie do walki może odbyć się automatycznie, ale nie jest to zalecane szczególnie w dalszej części rozgrywki, ponieważ gra może przypadkowo zużyć aż zbyt dobry olej.

Warto na chwilę zatrzymać się i przyjrzeć także elementom, które mówią nam, na co podatny jest stwór. Przykładowo alghul nie cierpi mieczy srebrnych, więc właśnie w niego trzeba się wyposażyć przed starciem. I - co równie ważne - wykonywać mocne ataki, bo to one zbliżą nas do ciosu krytycznego.

Na sam koniec wspomnę, że zdobywając kolejne punkty umiejętności odblokujemy kolejne miejsca na eliksiry.

Źródło: własne

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper