Wiedźmin Pogromca Potworów (The Witcher Monster Slayer) - poradnik do gry. Porady, walka, ekwipunek, gifty - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin Pogromca Potworów (The Witcher Monster Slayer) - poradnik do gry. Porady, walka, ekwipunek, gifty

Wiedźmin: Pogromca Potworów (The Witcher Monster Slayer) - Oleje i eliksiry, co wytwarzać?

Mateusz Wróbel | 22.07.2021, 14:00

Wiedźmin: Pogromca Potworów (The Witcher Monster Slayer) - Oleje i eliksiry, co wytwarzać?

Oleje i eliksiry odgrywają sporą rolę w życiu wiedźmina - nie inaczej jest w Wiedźmin: Pogromca Potworów, gdzie oba elementy zużywamy niemalże na każdym kroku. Zdobywamy je po znalezieniu się na kolejnym poziomie doświadczenia, lecz podstawowym czynnikiem do wyposażenia się w nie, jest wytwarzanie przedmiotów - funkcję tę znajdziesz w ekwipunku.

Wiedźmin: Pogromca Potworów (The Witcher Monster Slayer) - Oleje i eliksiry, co wytwarzać?

W początkowej fazie rozgrywki warto zainteresować się jednym, zwykłym olejem, który warto zużyć przy oponencie mającym przy sobie dwie czaszki trudności. Oleje przeciwko danej gromadzie są również bardzo przydatne, ale nimi zainteresuj się dopiero wtedy, gdy będziesz już rozwinięty, a strata składników nie będzie aż tak boleć.

Z kolei w przypadku eliksirów najważniejszy jest grom, filtr petriego oraz jerzyk. Szczególnie interesująco wypada ten drugi, który zwiększa obrażenia od znaków nawet o 100% - jeśli korzystasz z igni (na oko, zadaje ono około 250 obrażeń), to licz się z tym, że używając tegoż znaku zabierzesz wrogowi 500 zdrowia. Co więcej, Igni użyjesz 3 razy w trakcie walki, więc jest to naprawdę świetny eliksir. W moim odczuciu nie warto interesować się w ogóle jaskółką.

Źródło: własne

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper