Wiedźmin Pogromca Potworów (The Witcher Monster Slayer) - poradnik do gry. Porady, walka, ekwipunek, gifty - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin Pogromca Potworów (The Witcher Monster Slayer) - poradnik do gry. Porady, walka, ekwipunek, gifty

Wiedźmin: Pogromca Potworów (The Witcher Monster Slayer) - Sklep

Mateusz Wróbel | 22.07.2021, 14:00

Wiedźmin: Pogromca Potworów (The Witcher Monster Slayer) - Sklep

Aby przejść do sklepu w Wiedźmin: Pogromca Potworów, musisz kliknąć na główną ikonkę z workiem pieniędzy umieszczoną po prawej stronie na dole ekranu. To ona przeniesie Cię na swego rodzaju bazar.

W tym miejscu możesz podejrzeć, ile posiadacz monet, a także przedmioty, które możesz kupić za wyznaczoną cenę. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nabyć nowe mikstury, olejki, a nawet i wyposażenie. Im jest ono lepsze, tym więcej będzie kosztować. Pamiętaj o tym, że niektóre z przedmiotów (szczególnie bronie) mają dodatkowe statystyki, które podejrzysz po kliknięciu na ikonę miecza.

Wiedźmin: Pogromca Potworów (The Witcher Monster Slayer) - Sklep

Interesująco wypadają codzienne oferty, które aktualizują się co dobę. Deweloperzy raz na dzień przeceniają nawet o -50% dane itemki, więc warto się nimi interesować.

Jeśli brakuje Ci monet, możesz zdobyć je za wykonywanie zadań i zleceń. W przypadku chęci szybszego zdobycia, możesz kupić je za prawdziwe pieniądze na samym dole sklepu.

Źródło: własne

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper