Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - poradnik i solucja. Misje, wyzwania, bronie, gadżety, mapy, podstawy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - poradnik i solucja. Misje, wyzwania, bronie, gadżety, mapy, podstawy

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Wadi Maladh

Mateusz Wróbel | 10.06.2021, 17:55

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Wadi Maladh

Nadszedł czas na ostatnią misję główną w Sniper Ghost Warrior Contracts 2. Po wysłuchaniu odprawy biegnij przed siebie.

Kontakt Taheera:

Parę kroków dalej spotkasz czterech wrogów przebywających w opustoszałej wiosce. Pozbaw ich życia i biegnij w stronę wieży obserwacyjnej. Wejdź na jej szczyt i popatrz na zachód. Oznacz trzy potencjalne cele i obserwuj je.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Wadi Maladh

Po pewnym czasie jeden z nich wyciągnie z kieszeni papierosa i zacznie palić. To znak, że to właśnie on jest Twoim głównym celem. W moim przypadku był nim oponent najbardziej oddalony, który oparł się o balustradę balkonu. Gdy go zabijesz, wróć na główną ścieżkę i rusz do punktu, w którym będziesz mógł zabić dziennikarza Taheera.

Taj Taheer:

Przejdź obok ogniska i zabij paru przeciwników. W obozie nie znajdziesz zbyt wielu oponentów, ale uważaj na snajpera ustawionego na wzgórzu w lesie. Po uporaniu się ze wszystkimi podejdź pod punkt obserwacyjny dla snajpera, uprzednio zbierając amunicję z pojemnika, i oznacz sobie Taheera, który właśnie przyjechał na lotnisko swoim terenowym pojazdem.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Wadi Maladh

Nie musisz zbyt długo czekać, aby mieć okazję na jego wyeliminowanie. Gdy koordynator udostępni Ci transmisję, poczekaj aż jeden z opancerzonych wrogów odejdzie w lewo. Gdy drugi też zacznie się ruszać, szybko strzel w Taheera - pamiętaj oczywiście o ustawieniu odległości lunety na równe 1000 metrów. Drugą opcją jest posiadanie amunicji przebijającej - wtedy możesz upiec trzy pieczenie na jednym ogniu.

Po zabiciu byłego sojusznika uważaj na wrogów z tyłu. Jest ich mało, ale będziesz musiał uporać się z dwoma opancerzonymi oponentami. Gdy to zrobisz, biegnij do punktu eksfiltracji, aby ukończyć misję.

Właśnie ukończyłeś Sniper Ghost Warrior Contracts 2! Gratulacje!

Źródło: własne

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper