Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - poradnik i solucja. Misje, wyzwania, bronie, gadżety, mapy, podstawy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - poradnik i solucja. Misje, wyzwania, bronie, gadżety, mapy, podstawy

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Wzgórza Tajmid

Mateusz Wróbel | 10.06.2021, 17:55

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Wzgórza Tajmid

Na tę misję wyposaż się w ciężki karabin z dalekosiężną lunetą!

Trzecia misja przeniesie Cię na wzgórza Tajmid, gdzie będziesz musiał uratować np. dziennikarza stojącego po Twojej stronie.

Izabela Sanchez:

Po wylądowaniu podejdź pod punkt snajperski i wyczyść punkt kontrolny widoczny przed Tobą.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Wzgórza Tajmid

Gdy to zrobisz, biegnij w prawą stronę. Zabij dwóch wrogów przed Tobą - jeśli chcesz ominąć wieżyczkę prześliźnij się przez dziurę w murze z prawej strony i obejdź lokację. Kawałek dalej znajdziesz przejście przez jaskinię, a potem widok na wioskę, w której przetrzymywany jest dziennikarz.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Wzgórza Tajmid

Musisz załatwić to po cichu, więc oznacz sobie wszystkich wrogów - w tym Taheera na końcu po lewej stronie i Sanchez na końcu po prawej stronie wioski - i zacznij od zabijania tych najbliżej po prawej. Potem zainteresuj się strażnikiem przy celi dziennikarza - gdy go zabijesz, reporter ucieknie z celi. Podążaj celownikiem wraz z nim i przy bezpieczniku zabij dwóch kolejnych wrogów, gdy Ci będą stali obok siebie (jeden strzał, dwa zabójstwa). Potem skorzystaj z beczki, aby rozproszyć kolejnych dwóch wrogów.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Wzgórza Tajmid

Gdy Taj będzie na polanie, zabij przeciwnika na moście. W tym samym czasie Sanchez zacznie iść w stronę celi, ale na razie nie musisz się nią przejmować. Zabij ją dopiero wtedy, gdy zgłosi problem strażnikom i zacznie samodzielnie iść po śladach Taja. Potem będziesz musiał zająć się jeszcze trzecim patrolem - po wejściu przez nich do opancerzonej ciężarówki, strzel w beczki łatwopalne przy wozie na górze, aby odwrócić ich uwagę. Potem strzel w bezpiecznik widoczny niżej, aby wyłączyć wieżyczki przy dziennikarzu.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Wzgórza Tajmid

Czynność ta spowoduje włączenie alarmu, więc schowaj się za murem i odczekaj kilkadziesiąt sekund aż do momentu, gdy Taheer ucieknie z obozu. Zdaj raport, aby ukończyć ten segment misji.

Hamza Khan i Zivko Dragovic:

Po zdaniu raportu udaj się do trzeciego punktu kontrolnego. Wyczyść go z wrogów i przejdź w stronę drugiej, dużej lokacji. Uważaj na pola minowe znajdujące się na polach uprawnych - najlepiej będzie skorzystać z głównej dróżki, bo masz tutaj tak naprawdę jedynie trzech wrogów. Po ustawieniu się na stanowisku snajperskim oznacz swoje cele (jeden z nich jest na początku oazy, a drugi wewnątrz budynku na wprost):

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Wzgórza Tajmid

W pierwszej kolejności zajmij się Dragoviciem. Zlokalizuj bezpiecznik na prawo od jego miejsca i strzel w niego - jeden ze strażników pójdzie go zbadać i zostawi otwarte drzwi, co pozwoli Ci zabić handlarza. Potem, najszybciej jak to możliwe, zajmij się Khanem badającym zabagnione tereny. Gdy to zrobisz, zdaj raport.

Pola naftowe:

Po zabiciu trzech celów udaj się na pola naftowe.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Wzgórza Tajmid

Tutaj z kolei musisz zająć się urządzeniami wydobywającymi ropę. Aby je wyłączyć, rozwal bezpieczniki widoczne przed Tobą. Jeden z nich znajdziesz na środku lokacji i kryje go dwóch wrogów, drugi na lewo, trzeci na dole (gdy rozwalisz trzeci, wrogowie otworzą Ci drzwi do czwartego). Po ich rozwaleniu, wyłączysz cztery pompy naftowe. Teraz zajmij się kolejnymi.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Wzgórza Tajmid

Piąty bezpiecznik znajduje się na dole po prawej, a szósty na górze po prawej. Z tym, że przy tym szóstym musisz uważać na ruszającą się pompę - naceluj i strzel wtedy, gdy pompa będzie zasłaniać bezpiecznik, aby nabój doleciał w idealnym momencie do celu. Na sam koniec zostaw sobie bezpiecznik na środku - najpierw zabij gościa na dachu, a potem tych przy stole gdy się do siebie zbliżą. Przy dobrych wiatrach rozwalisz wtedy automatycznie ostatni przełącznik.

Gdy tylko to zrobisz, odeprzyj wrogów atakujących Cię z tyłu. Nie będzie ich dużo, więc powinieneś sobie spokojnie poradzić. Potem wróć na stanowisko snajperskie i rozwal trzy urządzenia sterujące naftą (czerwone pompy, takie jak przy trzeciej misji w górach). Wtedy zostaniesz zaatakowany przez drugą grupę wrogów. Wyeliminuj ich i ukończ zadanie.

Źródło: własne

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper