Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - poradnik i solucja. Misje, wyzwania, bronie, gadżety, mapy, podstawy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - poradnik i solucja. Misje, wyzwania, bronie, gadżety, mapy, podstawy

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Ronald Payne - eksplozja, alarm, podnośnik, stanowisko snajperskie

Mateusz Wróbel | 10.06.2021, 17:55

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Ronald Payne - eksplozja, alarm, podnośnik, stanowisko snajperskie

Poniżej znajdziesz opis sześciu wyzwań skupiających się na Ronaldzie Payne'ie:

Zabij Ronalda Payne'a przy pomocy eksplozji

Zabij Ronalda Payne'a gdy ten będzie w pobliżu beczek łatwopalnych lub wyposaż się przed misją w amunicję wybuchową i użyj jej, strzelając w ciało drugiego przeciwnika w prowincji Zidah.

Zabij Ronalda Payne'a nie uruchamiając alarmu

Oznacz Payne'a i nie korzystaj z dodatkowych elementów, jak opuszczenie bezpiecznika czy strzelenie w łatwopalne beczki. Poczekaj, aż wróg stanie nieruchomo i strzel w niego.

Zabij Ronalda Payne'a na jego stanowisku snajperskim

Wznieć alarm i poczekaj, aż Payne dobiegnie do swojego stanowiska snajperskiego, które znajduje się w pobliżu muru z prawej strony przy wzniesieniu. Jest schowany za workami, ale powinieneś go dojrzeć. Gdy zostanie już wykryty, namierz go i wyeliminuj.

Zabij Ronalda Payne'a przy pomocy podnośnika

Gdy Payne będzie ze swoim strażnikiem obok pierwszego, podniesionego pojazdu, strzel obok samochodu, aby zainteresować sytuacją swojego wroga. Wejdzie on do kanału, więc jest to idealny moment do strzelenia w bezpiecznik z lewej strony, co sprawi, iż podnośnik opadnie i zmiażdży wroga.

Zabij wszystkich w obozie szkoleniowym nie wzniecając alarmu

Zabij wszystkich bez alarmowania innych. Do wykonania tego celu przyda Ci się karabin snajperski z tłumikiem. Eliminuj wrogów w taki sposób, aby wrogowie nie mogli ich zauważyć, a także nie korzystaj z łatwopalnych beczek, które zaalarmują większość wrogów.

Zniszcz konwój, nim ten dotrze do punktu widokowego

Źródło: własne

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper