Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - poradnik i solucja. Misje, wyzwania, bronie, gadżety, mapy, podstawy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - poradnik i solucja. Misje, wyzwania, bronie, gadżety, mapy, podstawy

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Ciche zabójstwa

Mateusz Wróbel | 10.06.2021, 17:55

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Ciche zabójstwa

W Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - jak zresztą przy prawie każdej strzelance - możesz eliminować swoich oponentów po cichu. Potrzebujesz do tego noża i szczypty cierpliwości, bo to ona gra tutaj największą rolę.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Ciche zabójstwa

Skrytobójstwa są dostępne, gdy jesteś za przeciwnikiem. Najlepiej będzie, jeśli schowasz się w trawie lub jakimś budynku, uprzednio oznaczając wroga lornetką, i poczekasz, aż wróg odwróci się do Ciebie plecami (zrobisz to także rzucając kamieniem w obszar przed Tobą). Wtedy możesz do niego podejść, wcisnąć V, i wbić mu nóż w plecy.

Po cichej eliminacji pamiętaj o przeszukaniu ciała (zbierzesz amunicję) i - jeśli chcesz działać bez wykrycia - ukryć je w przykładowo zagęszczonej trawie. Dzięki temu inni członkowie wrogiej grupy nie natkną się na ciało swego kolegi, a co za tym idzie, nie załączą alarmu.

Źródło: własne

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper