Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - poradnik i solucja. Misje, wyzwania, bronie, gadżety, mapy, podstawy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - poradnik i solucja. Misje, wyzwania, bronie, gadżety, mapy, podstawy

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Forteca Rashidy

Mateusz Wróbel | 10.06.2021, 17:55

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Forteca Rashidy

Po ukończeniu wzgórza Tajmid udaj się do fortecy Rashidy. Po wylądowaniu na miejscu udaj się do swojego pierwszego celu.

Odzyskaj czip:

Czip znajdziesz w zatopionym kontenerze, tam gdzie dwóch wrogich żołnierzy kopie dołek. Jeśli chcesz go szybko zabrać, wskocz do wody i wyjdź po prawej stronie przy wodorostach. Zabij po cichu trzech stojących obok Ciebie przeciwników, a potem rusz do góry w prawo w stronę rozwalonej ciężarówki i opancerzonych pojazdów.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Forteca Rashidy

Tam zabij najlepiej po cichu stacjonujących oponentów, a przy świecącej przednimi lampami ciężarówce odbij w lewo i biegnij do góry. Dzięki temu dostaniesz się do drugiego celu podróży.

Rakiety w porcie:

Zbadaj port oznaczając sobie wrogów, a następnie zacznij ich zabijać. Jeśli nie masz tłumika w snajperce, to na pewno pojawi się alarm, więc przygotuj się do walki na bliskich dystansach. Twoim zadaniem jest podłożenie trzech ładunków C4 w odpowiednich miejscach. Nie musisz mieć je w wyposażeniu, bo Raven przechowuje bomby w swoich schowku.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Forteca Rashidy

Po oczyszczeniu portu przejdź do wysuniętego najbardziej na zachód hangaru. Wejdź po skrzyniach do środka i podłóż bombę pod ciężarówkę - gdy podejdziesz pod tył pojazdu, wyświetli Ci się stosowny napis. Drugi ładunek znajdziesz w drugim magazynie, do którego drzwi otworzysz z głównego budynku portu:

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Forteca Rashidy

Z kolei trzeci, a zarazem ostatni ładunek musisz umieścić na zewnątrz, przy terenie załadunkowym:

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Forteca Rashidy

Gdy to zrobisz, biegnij na południe, aby zdać raport z obu wyżej wymienionych kontraktów i zająć się kolejnym.

Stacja Kolejowa i list przewozowy:

Przed dotarciem do kolejnego punktu kontraktu możesz zająć się łowami lub przejść od razu do celu. Jest nim stacja kolejowa:

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Forteca Rashidy

Zajmij się wrogami wedle swojego uznania. Tutaj, podobnie jak w przypadku portu, istnieje małe prawdopodobieństwo, że uda Ci się zabić wszystkich po cichu. Od siebie polecam wejść na teren zadania od wschodniej strony (czyli od lewej, patrząc na obrazek powyżej), wyłączając po drodze trzy wieżyczki. W pobliżu zielonych namiotów powinieneś znaleźć oficera (wróg nosi czapkę i okulary, więc wyróżnia się na tle innych wojów), więc gdy go zabijesz, przeszukaj go.

Następnie wejdź do głównego, czerwonego budynku - na ścianie znajdziesz panel, w którym automatycznie Raven wstuka kod dostępu otwierający drzwi do pokoju z wymaganym dokumentem. Zbierz go, a potem biegnij do punktu kontrolnego przez jaskinię na północy, aby zdać raport.

Pałac:

Ostatnim celem podróży będzie miejsce, w którym znajduje się Bibi Rashida. Przejdź przez jaskinię i punkt kontrolny przejęty przez wrogów. Dotrzesz do pałacu - wejście będzie pilnie strzeżone, więc skieruj się w prawą stronę.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Forteca Rashidy

Zabij trzech wrogów stojących na wzgórzu i prześlizgnij się do wnętrza budowli. Wejdź na górę i trzymając się lewej strony, zabijaj powoli wrogów patrolujących tutejsze tereny. Skorzystaj z pistoletu z tłumikiem albo eliminuj ich z pomocą cichej eliminacji. Jeśli będzie trzymał się kurczowo lewej strony, dotrzesz w pewnym momencie do schodów prowadzących do tuneli.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Forteca Rashidy

Wejdź do nich i idź do przodu - gdy będziesz na małym moście, spadniesz do zbiornika wodnego - aby wydostać się z pułapki, płyń w stronę żółtego węża korzystając z trybu maski, która zwiększy jasność podtopionego terenu. Pamiętaj, aby w połowie podróży wypłynąć na chwilę do góry i zaczerpnąć świeżego powietrza.

Po wyjściu na ziemię zabij trzech wrogów przed celami więźniów. Gdy to zrobisz udaj się po schodach na górny poziom lochów. W pewnym momencie usłyszysz głos przetrzymywanych.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Forteca Rashidy

Możesz postarać się zabijać wrogów po cichu lub zrobić ostrą rozpierduchę - nie ma to tutaj znaczenia, ponieważ więźniowie tak czy siak nie żyją. Aby się tego dowiedzieć, podejdź pod załączone laptopa, przy którym znajdował się oponent. Gdy go zhakujesz, będziesz mógł obejrzeć krótkie nagranie. Teraz wyjdź schodami przed Tobą na górę - dopiero gdy wyjdziesz na powierzchnię odbij w lewo, zabij dwóch wrogów i przejdź do ogrodu pałacu.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Forteca Rashidy

W tym miejscu uważaj na ciężkozbrojnego wroga, który będzie patrolował rzeczony ogród. Obejdź go z prawej strony i przeskocz przez rozwalony mur. Teraz wejdź do wnętrza wieży i dostań się na samą górę - wyeliminuj snajpera, a następnie popatrz na najwyższy poziom pałacu widoczny na poniższym obrazku - to tam będzie stała Rashida (a jeśli nie, to jest to dobry moment na wzniecenie alarmu - wtedy tam się pojawi).

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Forteca Rashidy

Teraz wystarczy zadać jej jedynie decydujący cios i opuścić tutejszą miejscówkę. Jeśli chcesz tego dokonać jak najszybciej, polecam obrać tę samą trasę, co do Rashidy. Wróć więc do tuneli (przy kompie odbij w prawo, tam znajdziesz ścieżkę i zamknięte przedtem drzwi prowadzącą ku górze) i będąc na niższym poziomie pałacu, trzymaj się tym razem prawej strony wychodząc z niego dziurą w murze. Najbliższy punkt kontrolny znajdziesz w jaskini po prawej stronie. To on dowiezie Cię do domu.

Źródło: własne

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper