Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.08.2016 18:12
Marcus Fenix powraca! Zobaczcie 9 minut z kampanii Gears of War 4
2242V

Marcus Fenix powraca! Zobaczcie 9 minut z kampanii Gears of War 4

Fani Gears of War długo czekali na ten materiał. Właśnie otrzymaliśmy świeżutką rozgrywkę z Gears of War 4, na której zobaczycie duet Fenixów. Marcus wraz z synem eliminują… Zaskakujących przeciwników. 

Przez lata walczyliśmy z chmarą Locustów i tej rasy nie zabraknie w Gears of War 4, ale autorzy postanowili zdecydowanie ubarwić zabawę. W grze pojawiają się… Nie zamierzam nikomu psuć zabawy, więc jeśli obawiacie się spoilerów, to nie czytajcie dalej.

Twórcy postawili na mechy zwane DeeBees! Film pozwala spojrzeć na sporo wymagającego strzelania, podczas którego szczęśliwa rodzinka zmaga się z kolejnymi przeciwnikami. Całość prezentuje się naprawdę nieźle i na uwagę na pewno zasługuje gra światła i cieni – pod tym względem deweloperzy naprawdę nie zawodzą. Materiał pozwala również spojrzeć na nowe bronie – elektryczny shotgun i szybki karabin prezentują się nieźle. 

Przyjrzyjcie się prezentacji Marcusa – znany protagonista przeżył już tak wiele, a tutaj ponownie musi walczyć o życie z kolejnym niebezpieczeństwem. Jestem ciekaw, jak zaprezentuje się młodzież, która ma naprawdę trudne zadanie… 

Gears of War 4 zadebiutuje na Xboksie One i komputerach osobistych w październiku.

Źródło: Twitter.com

Tagi: gameplay Gears of War 4 Microsoft pc The Coalition xbox one