Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.02.2016 20:22
From Software przedstawia nową rozgrywkę z Dark Souls 3!
1418V

From Software przedstawia nową rozgrywkę z Dark Souls 3!

Japończycy małymi krokami przybliżają najnowszą produkcję z serii Dark Souls. Dzisiaj możemy spojrzeć na materiał skupiający się na pięknej sztuce eliminowania rywali. W trójce otrzymamy nowe zdolności, które upiększą zmagania z wielkimi bestiami. 

Jeśli systematycznie zapoznajecie się z nowymi informacjami o Dark Souls 3, to pewnie słyszeliście o specjalnych umiejętnościach. From Software postanowiło dodać wszystkim broniom nowe ataki, które pozwolą graczom między innymi wyrzucać rywali w powietrze lub wgniatać ich w ziemię.

Dzisiaj odbył się specjalny live-stream, na którym Japończycy prezentowali ten element. Brak tutaj większej akcji, ale mimo to film warto zobaczyć dla samej prezentacji wspomnianej nowości. Widać, że autorzy chcą w pewien sposób urozmaicić zabawę i pewnie najwierniejsi fani opanują mocarne ciosy do perfekcji. Warto zauważyć, że bohater na początku musi się „załadować”, a ten zabieg zabiera manę.

Miłośnicy ostatnich dzieł From Software nie mogą specjalnie narzekać. Ostatnio zobaczyliśmy walkę z bossem, spojrzeliśmy na klimatyczny zwiastun, a nawet widzieliśmy kolejną rozgrywkę. Premiero nadciągaj! ;)

Źródło: YouTube.com

Tagi: