Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.02.2016 16:12
From Software masakruje genialnym zwiastunem Dark Souls 3
2305V

From Software masakruje genialnym zwiastunem Dark Souls 3

From Software potrafi pobudzić krew w żyłach. Firma właśnie wrzuciła do Sieci wyjątkowy zwiastun prezentujący Dark Souls 3. Tę produkcję zapamiętamy na długo. 

Japończycy przedstawili bardzo klimatyczny zarys historii, ukazali lokacje, a nawet wielkie stwory. Ta gra zapowiada się wprost genialnie i miłośnicy serii na pewno nie będą marudzić.

Na materiale oczywiście pojawia się bestia, którą poznaliśmy już na pierwszym zwiastunie – władcę Zbezczeszczonej Stolicy, giganta Yhorma! Przyjemniaczek wygląda jeszcze potężniej niż wcześniej… Mam nadzieję, że From Software pozwoli nam zmierzyć się z tym kolosem. 

Cieszy mnie prezentacja tego zwiastuna, ponieważ możemy mieć pewność, że gra zadebiutuje na rynku w terminie. Kwiecień wydaje się bardzo gorący, ale najważniejsi gracze – Microsoft, Sony, Bandai Namco – nie boją się tłoku i wiele na to wskazuje, że w tym miesiącu na rynku faktycznie pojawią się wszystkie zapowiedziane tytuły. 

Teraz nie pozostaje nam nic innego jak czekać… Premiera Dark Souls 3 odbędzie się już 12 kwietnia i możemy mieć pewność, że kolejny raz będziemy umierać. 

Tagi: dark souls 3 From Software trailer zwiastun