Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.02.2016 16:30
Japończycy grają w Dark Souls 3, a my oglądamy! Mamy nowy gameplay z produkcji From Software
1616V

Japończycy grają w Dark Souls 3, a my oglądamy! Mamy nowy gameplay z produkcji From Software

From Software w ostatnim czasie niezbyt chętnie publikuje nowe materiały z Dark Souls 3, więc każdy najmniejszy film udostępniony w Sieci warto zobaczyć. Dzisiaj możemy spojrzeć na prawie 7 minut czystej rozgrywki.

Na wstępie pragnę zaznaczyć, że nie jest to oficjalny materiał opublikowany przez From Software, czy też Bandai Namco. Autorzy prezentowali grę na specjalnym live-stream, więc jakość nie zachwyca. Mimo wszystko na filmie zobaczycie kilka dynamicznych starć i sympatyczne „rollowanie".

Na filmie zobaczycie nową, mroczną lokacje. Łatwo można wyczuć klimat ostatnich odsłon serii i widać, że autorzy pod tym względem nie starali się znacząco zmieniać gry. Na uwagę na pewno zasługuje oprawa… Oczywiście nie mam zamiaru oceniać grafiki na takim materiale, ale przedstawiona miejscówka wygląda wybornie. 

Ciekawostką na pewno jest walka za pomocą łuku – zawodnik wykorzystuje moc, przez którą korzysta z many. Jeśli dobrze widzę, to nawet niektóre uniki mogą wyczerpać niebieski pasek. 

Teraz pozostaje nam tylko czekać na kolejne oficjalne materiały od From Software. Według ostatnich przecieków wkrótce powinniśmy otrzymać nowy gameplay oraz zwiastun zapowiadający premierę. 

Źródło: www.origin.com

Tagi: Bandai Namco dark souls 3 From Software gameplay