Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.02.2016 21:22
From Software nie kombinuje. Zobaczcie nowy fragment rozgrywki z Dark Souls 3
1240V

From Software nie kombinuje. Zobaczcie nowy fragment rozgrywki z Dark Souls 3

Japończycy opublikowali dzisiaj kawał przyjemnego zwiastuna prezentującego historię z Dark Souls 3, a właśnie otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników odnośnik do fragmentu rozgrywki. Jakość nie zachwyca, ale możemy spojrzeć na bardzo przyjemną walkę oraz kilka elementów z rozgrywki. 

W kwietniu wszyscy miłośnicy serii Dark Souls wyruszą na kolejną podróż. Będziemy umierać, zbierać nowe bronie, szukać taktyk na wielkich bossów i radować się z każdej wyczyszczonej lokacji. Taki urok tego uniwersum i patrząc na poniższy materiał mogę śmiało przypuszczać, że w trójce nie będzie inaczej.

Możecie tutaj spojrzeć na nagranie prezentujące walkę ze sporym przyjemniaczkiem. Pojedynek specjalnie nie wyróżnia się z tłumu – musimy dobrze kontrolować ruchy oponenta, unikać jego powolnych ataków i wyprowadzać mocne kontry. Warto jednak zauważyć, że rywal w pewnym momencie przechodzi metamorfozę… Już w przypadku Bloodborne mogliśmy obserwować różne formy przeciwników.

Ten film raduje mnie z jednego powodu – autorzy wyraźnie nie kombinują. Nawet na takim wideo można poczuć klimat starszych tytułów z tej serii. Jedyną ciekawostkę zaważycie na końcu – jak bohater „rozpala” ognisko. Ostrzegam jednak przed małym spoilerem.  

Za podesłanie odnośnika do rozgrywki dziękuję użytkownikowi REALista. 

Źródło: Informacja od użytkownika

Tagi: Bandai Namco From Software gameplay