Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 08.05.2021 15:30
Xbox App aktualizacja
1327V

Xbox App z nową, świetną funkcją. Gracze będą mogli sprawdzać czas spędzony w poszczególnych tytułach

Xbox udostępnił wersję beta swojej nowej aktualizacja dla Xbox App, która przyniesie kilka ciekawych nowości - w tym możliwość sprawdzania czasu spędzonego w grze.

Tydzień temu miałem przyjemność poinformować Was o świetnej aktualizacji, której doczekało się PlayStation App. Oficjalna aplikacja od Sony, która dostępna jest na smartfonach, pozwala teraz zdalnie zarządzać naszymi dyskami. Informacja spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, albowiem czego by nie mówić, jest to naprawdę pozytywna zmiana - oczywiście jedna z wielu. 

Na odpowiedź konkurencji nie musieliśmy wcale długo czekać. Xbox udostępnił nową aktualizację dla Xbox App wszystkim beta testerom, którzy natychmiastowo podzielili się wychwyconymi nowościami w Internecie. I trzeba przyznać, ze jest dobrze - a najbardziej cieszy nowa funkcja, która pozwoli teraz sprawdzić zdalnie, ile czasu spędziliśmy w danych grach na naszych Xboksach! 

Oprócz tego wychwycono także inne ciekawe informacje z samej gry, które na pewno ucieszą wszystkich łowców trofeów. Pojawi się choćby procentowy postęp w przechodzeniu konkretnych pozycji, co bez wątpienia wpłynie na wygodę i czytelność tego typu danych. Wszystko dobrze zaprezentowane zostało na poniższym zdjęciu dla Immortals Fenyx Rising. Co myślicie? Będziecie korzystać z nowych opcji?

Xbox App - nowość

Źródło: https://twistedvoxel.com/xbox-app-now-shows-complete-game-stats-including-playtime/

Tagi: gry Microsoft Xbox Xbox App XSX