PS5 pozwoli śledzić, ile czasu spędzamy w danej grze. Wyczekiwana funkcja dostępna na nowej konsoli Sony

News
2184V
PS5 pozwoli śledzić, ile czasu spędzamy w danej grze. Wyczekiwana funkcja dostępna na nowej konsoli Sony
Kajetan Węsierski | 07.11.2020, 10:30

Wygląda na to, że długo wyczekiwana funkcja, o którą od dawna prosili fani konsol od Sony, wreszcie się pojawi. Od teraz będziemy mogli wiedzieć, ile czasu spędziliśmy w konkretnych grach.

PlayStation 5 zadebiutuje już w najbliższych tygodniach i jest to bez wątpienia wydarzenie, na które oczekiwali wszyscy fani konsol od Sony. W ostatnich dniach pojawia się coraz więcej informacji na temat nadciągającego sprzętu, a jeśli jesteście ciekawi konkretów na temat sprzętu, to Wojtek przygotował genialny tekst, który zdecydowanie może zachęcić Was do sięgnięcia po następną generację.

Okazuje się, że japońscy giganci przygotowali dla graczy kolejną niezwykle ciekawą funkcję, na którą czekaliśmy od dawna. Od teraz, z poziomu menu, będziemy mogli sprawdzać, ile godzin spędziliśmy w danym tytule. I choć nie jest to bynajmniej nic innowacyjnego (na wielu innych sprzętach funkcja ta dostępna jest od lat), to wciąż bardzo miły dodatek dla wszystkich przyszłych posiadaczy PlayStation 5.

Oczywiście dotychczas mogliśmy kontrolować ten czas, gdy konkretne gry oferowały takie dane przy okazji zapisów. Nie była to jednak opcja zbyt wygodna, a przy tym nie każdy projekt ją umożliwiał Bardzo przyjemnie będzie móc kontrolować tę funkcję i na bieżąco sprawdzać, jak długo przesiadujemy w takich tytułach jak FIFA czy Call of Duty.

Źródło: https://segmentnext.com/2020/11/07/playstation-5-game-time-feature-tracks-long-played-game/

Komentarze (135)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper