Gears of War 2 Remaster nie nadciąga. The Coalition niszczy marzenia fanów

Plotka
1001V
Gears of War 2 Remaster nie nadciąga. The Coalition niszczy marzenia fanów
Iza Łęcka | 23.02.2021, 13:12

The Coalition nie przygotowuje się do dużej zapowiedzi. Deweloperzy pokusili się o opublikowanie tajemniczej grafiki, która według wielu entuzjastów uniwersum miała zwiastować nadejście remastera Gears of War 2. Studio nie planuje jednak rozbudzać niepotrzebnych oczekiwań i zaprzecza plotce.

The Coalition ma za sobą pracowite miesiące. Zespół ulepszył Gears 5, wprowadzając usprawnienia wykorzystujące moc nowych konsol, udostępnił na rynku dodatek Hivebusters, a także pomagał przy pracach nad Gears Tactics. Co więcej, możemy podejrzewać, że deweloperzy nie tracą czasu i rozwijają już Gears 6 – w końcu zakończenie „Piątki” było niezwykle jednoznaczne.

W nocy na oficjalnym Twitterze marki Gears of War opublikowana została tajemnicza grafika, jaka spotkała się ze sporym zainteresowaniem fanów, którzy zwiastowali możliwe odświeżenie Gears of War 2. Na ujęciu zobaczyć można scenę porównywaną do okładki przygody Marcusa Fenixa z 2008 roku.

Sympatycy strzelanki zaczęli doszukiwać się powiązań i snuć kolejne domysły, jednak kanadyjska ekipa nie zamierzała rozbudzać niepotrzebnych oczekiwań i plotek o rychłej premierze odświeżonej historii. Po kilku godzinach od udostępnienia wpisu zdecydowano się zdementować pogłoski. Deweloperzy oficjalnie skupiają się na Gears 5, więc przedstawiona grafika najpewniej okaże się zapowiedzią kolejnej Operacji.

Ostatnia przygoda Kart Diaz jest systematycznie rozbudowywana, dzięki czemu gracze wciąż mogą cieszyć się nowościami na serwerach.

 

Źródło: https://gamingbolt.com/gears-of-war-twitter-seems-to-be-teasing-something

Komentarze (44)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper