Gears 5 Hivebusters na zwiastunie. Fabularne DLC zadebiutuje w przyszłym tygodniu i trafi do Xbox Game Pass

News
1125V
Gears 5 Hivebusters na zwiastunie. Fabularne DLC zadebiutuje w przyszłym tygodniu i trafi do Xbox Game Pass
Wojciech Gruszczyk | 08.12.2020, 18:48

Twórcy Gears 5 w przyszłym tygodniu rozbudują swoją przygodę o fabularne DLC zatytułowane „Hivebusters”. Historia została zaprezentowana na zwiastunie, który pokazuje bohaterów i przygotowuje na wydarzenia.

Gears 5 trafiło na nową generację i produkcja zapewnia rozgrywkę w 120 klatkach na sekundę, jednak to nie koniec misji oferowanych przez The Coalition. Możemy podejrzewać, że główny zespół studia pracuje już nad pełnoprawną kontynuacją, ale twórcy wciąż opracowują nowości i znaleźli nawet czas na stworzenie fabularnego DLC.

15 grudnia zadebiutuje Gears 5 Hivebusters – dodatek zostanie udostępniony w Xbox Game Pass, ale kupimy go również osobno (19,99 dolarów) lub sięgniemy po wydanie Gears 5 GOTY (59,99 dolarów). Opowieść zaoferuje 16 nowych osiągnięć (210 punktów).

W Gears 5 Hivebusters poznamy trzygodzinną kampanię, która zaprowadzi graczy na wulkaniczną wyspę Galangi – w grze natrafimy na nowych przeciwników, ale również skorzystamy z „ostatecznych umiejętności”, które pozwolą nam rywalizować z bestiami. Na zwiastunie łatwo dostrzeżecie nowego rywala.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/12/08/gears-5-hivebusters-arrives-december-15/

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper