Gears 5 otrzyma wkrótce mnóstwo nowości. Zwiastun zapowiada wielką aktualizację

News
1765V
Gears 5 otrzyma wkrótce mnóstwo nowości. Zwiastun zapowiada wielką aktualizację
Wojciech Gruszczyk | 16.11.2020, 19:46

The Coalition nieustannie rozbudowuje Gears 5. Wielka produkcja jeszcze w tym roku otrzyma fabularne DLC, a teraz możemy szykować się na ogromną aktualizację. Twórcy zaoferują kolejne mapy i postacie do trybu PVP.

Gears 5 jest jedną z produkcji, która działa w 120 klatkach na sekundę na Xboksie Series X i Xboksie Series S. Twórcy zapowiedzieli już fabularne DLC, które zostanie opublikowane jeszcze w tym roku, ale zespół nie zapomina o rozgrywce PVP.

17 listopada odbędzie się premiera Hollow Storm i aktualizacja zapewni graczom pięć nowych map oraz siedmiu kolejnych bohaterów. Poniższy zwiastun dobrze zapowiada atrakcje i przygotowuje graczy na kolejne ekscytujące starcia.

Gears 5 to zdecydowanie jedna z najlepiej rozwianych gier ostatnich lat, ponieważ tytuł od premiery otrzymał dużą zawartość, a deweloperzy systematycznie oferują nowości, dzięki którym fani mogą uczestniczyć w kolejnych pojedynkach. Deweloperzy wiedzą, jak rozwijać swój tytuł i potrafią uwypuklić jego największe atuty.

Zamierzacie sprawdzić nowości z Gearsów? Polecam włączyć produkcję po ostatnich aktualizacjach, by wypróbować tryb 120 klatek. Nie można tutaj mówić o rewolucji, ale w kilku momentach poczujecie przyspieszenie rozgrywki.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (61)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper