Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.11.2020 08:30
Xbox podsumowuje tydzień
2264V

Xbox chwali się aktualizacjami gier i nowymi premierami. Microsoft z podsumowaniem bieżącego tygodnia

W minionym tygodniu, w świecie Xboksa, działo się naprawdę sporo. Sprawdźcie, o czym przypomina Microsoft w najnowszym wideo. 

Xbox Series X zadebiutował już ponad dziesięć dni temu, ale wciąż stanowi niezwykle gorący temat w branży. I nic w tym dziwnego, Microsoft przygotował naprawdę udaną i cichą maszynę, na zakup której znalazło się sporo chętnych. W minionych dniach mogliśmy testować siłę sprzętu na kilku ciekawych tytułach, które bez wątpienia zostaną z nami na dużo dłużej. 

Amerykańscy giganci branży technologicznej postanowili podsumować mijający tydzień w swoim cyklicznym zestawieniu w formie wideo, "This Week on Xbox". W kilkunastominutowym materiały na YouTube, streszczono najważniejsze wydarzenia z ostatnich dni, wśród których jest kilka, które bez wątpienia rozpalają wyobraźnie i pozwalają z optymizmem patrzeć na rozwój Microsoftu w bieżącej generacji. 

Na wideo przedstawiono nam mnóstwo aktualizacji do głośnych gier oraz nowości w takich tytułach jak FIFA 21Minecraft, czy Marvel's Avengers. Oprócz tego zaprezentowano także unboxing świetnej edycji kolekcjonerskiej Assassin's Creed Valhalla. Jeśli jesteście zainteresowani, koniecznie rzućcie okiem na podsumowanie: 

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=f3qYBn8KXEY

Tagi: Microsoft xbox Xbox Series X xsx