Iza Łęcka Iza Łęcka 08.10.2020 10:29
FIFA 21 Deadline Day
1722V

FIFA 21 Deadline Day dla graczy. EA rozdaje paczkę i przypomina o odebraniu darmowej wersji gry na next-gena

Pierwsi entuzjaści wirtualnej piłki nożnej rozpoczęli już walkę o punkty w FIFA 21. Electronic Arts chce nagrodzić graczy i zaprasza do odbierania paczki Deadline Day, dzięki której możemy zyskać w składzie gwiazdy największych transferów lata. EA przypomina również o ofercie „Dwie wersje w jednym”.

Od początku tygodnia możecie zapoznać się z naszą recenzją Fify 21, w której Kajetan w bardzo dokładny sposób opisuje zmiany opracowane przez deweloperów.

By podkręcić zainteresowanie tegoroczną premierą FIFA 21, Electronic Arts chce zachęcić graczy do walki o trofea: włączając produkcję 10 października do godziny 8:59, otrzymacie paczkę Deadline Day. EA przygotowało zestaw oferujący możliwość wypożyczenia gwiazd z największych letnich transferów.

„Zgarnij jedne z największych letnich transferów oraz gwarantowanego piłkarza TOTW!”

„W ramach programu „Obiecujące transfery” bohaterowie najgłośniejszych transferów otrzymują specjalne karty dynamiczne, które są ulepszane na podstawie występów tych zawodników na prawdziwych boiskach!”

Na liście znajdują się między innymi Gareth Bale, który uwolnił się z więzów Realu Madryt i powrócił do Londynu, oraz Timo Werner wierzący w siłę napakowanej Chelsea. Wszystkie szczegóły oferty oraz oficjalny licznik odmierzający czas do odebrania pakietu znajdziecie na stronie EA.

Wydawca przypomina również o ofercie „Dwie wersje w jednym”, dzięki której gracze poznający FIFA 21 na PlayStation 4 lub Xboksie One mogą odebrać za darmo wersję na PlayStation 5 lub Xboksa Series X|S. W tym wypadku musimy pamiętać, że propozycja działa na nowej konsoli tego samego producenta (PS4->PS5 i Xone->XSX|S), natomiast jeśli planujemy zakup urządzenia bez napędu (PlayStation 5 Digital Edition lub Xbox Series S), musimy sięgnąć po grę w wersji cyfrowej – nie ma możliwości, by przenieść fizyczną Fifę 21 na cyfrowe wydanie.

„Wersje pudełkowe gry FIFA 21 na PlayStation 4 również uprawniają do pobrania gry na PlayStation 5 (to samo dotyczy konsol Xbox One i Xbox Series X ), pod warunkiem nabycia konsoli nowej generacji z napędem płyt.

Jeśli zamierzasz kupić konsolę w wersji bez napędu, a chcesz skorzystać z oferty „Dwie wersje w jednym”, grę FIFA 21 musisz nabyć w wersji cyfrowej. Aktualnie wersji pudełkowej nie można przenieść na konsolę bez napędu płyt.”

EA oferuje graczom bezpłatne przejście na nową generację, ale wszystkie dodatkowe szczegóły „Dwóch wersji w jednej” znajdziecie na witrynie EA.

Źródło: https://www.ea.com/pl-pl/games/fifa/fifa-21/deadline-day
https://www.ea.com/pl-pl/games/fifa/fifa-21/news/fifa-21-dual-entitlement-info-faq

Tagi: EA EA Sports Electronic Arts FIFA 21