FIFA 21 - Poradnik. Najlepsi gracze, FIFA Ultimate Team, Zgranie - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

FIFA 21 - Poradnik. Najlepsi gracze, FIFA Ultimate Team, Zgranie

FIFA 21 - Poradnik. Najlepsi gracze, FIFA Ultimate Team, Zgranie

Kajetan Węsierski | 08.10.2020, 21:32

FIFA 21 to kolejna odsłona najpopularniejszego cyklu gier o piłce nożnej, która jak zawsze elektryzuje graczy. Aby pomóc Wam jak najlepiej i najszybciej odnaleźć się w produkcji, przygotowaliśmy obszerny poradnik, w którym znajdziecie najważniejsze informacje na temat produkcji oraz masę przydatnych wskazówek, które pomogą wystartować. 

FIFA 21 to najnowsza część popularnej serii, która trafiła w tym tygodniu na półki sklepowe. I tak, jak ma to miejsce rokrocznie, znów będziemy świadkami ogromnego zainteresowania najnowszym projektem od Electronic Arts i raz jeszcze będziemy mogli stanąć na wirtualnych boiskach, aby mierzyć się w przeróżnych trybach z wyzwaniami, które tam na nas czekają.

Z racji bardzo obszernego charakteru gry, w tym roku także przygotowaliśmy dla Was dla Was poradnik, który pozwoli łatwiej odnaleźć się w każdym z trybów oraz samej produkcji. Możecie znaleźć tu spisy najlepszych zawodników, zbiór wszystkich drużyn, porady dotyczące zgrania, zbiór ikon oraz kilka ważnych odpowiedni na najczęściej pojawiające się pytania.

Jeśli jednak wciąż nie zdecydowaliście, czy warto nabyć grę FIFA 21, to zapraszam serdecznie do naszej recenzji, która może pomóc Wam podjąć odpowiednią decyzję:

FIFA 21 – recenzja gry. Trochę lepiej, trochę FIFA 20.5

FIFA 21 Poradnik - Co warto przeczytać?

Poniżej znajdziecie specjalne odsyłacze do każdej z sekcji - wystarczy wybrać tę, która Was najbardziej interesuje, kliknąć i cieszyć się dawką informacji, której być może akurat szukaliście. Jeśli natomiast nie znaleźliście tu odpowiedzi na nurtujące Was kwestie, dajcie znać w sekcji komentarzy - postaramy się odpowiednio powiększać poradnik, który właśnie czytacie!

FIFA 21 - Ogólne:

FIFA 21 - Najlepsi na swoich pozycjach:

FIFA 21 - Najlepsi w swoim fachu:

FIFA 21 - Najlepsi w swoich ligach:

FIFA 21 - Tryb Ultimate Team:

Źródło: własne

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper