Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.09.2020 18:10
Xbox Series S pralka
2152V

Xbox Series S wyśmiewany przez graczy. Konsola porównana do pralki i głośnika

Microsoft oficjalnie zaprezentował najtańszego next-gena i wygląd Xboksa Series S wywołał sporo pozytywnych reakcji. Gracze porównują konsolę do różnych urządzeń – biorąc pod uwagę wcześniejsze materiały, klienci mogą mieć teraz pralkę i lodówkę od amerykańskiej korporacji.

Jesteśmy dzisiaj świadkami ciekawego dnia. Microsoft zmierzył się z serią przecieków, ale korporacja postanowiła wykorzystać okazję i zaprezentowała Xboksa Series S. Nie musieliśmy nawet długo czekać, by poznać polską cenę urządzenia.

Xbox Series S jest o 60% mniejszy od Xboksa Series X i według oficjalnych informacji – jest to najmniejszy Xbox w historii. Bryła jest naprawdę interesująca, ale mogliśmy się spodziewać, że gracze wykorzystają okazję i odrobinę śmieją się z bryły.

Inżynierowie z Redmond zdecydowali się na białą obudowę, która otrzyma wielki wylot powietrza i to właśnie ten „grill” wpadł w gust entuzjastów elektronicznej rozgrywki. Teraz zainteresowani przerabiają urządzenie lub układają sprzęt w niespodziewanych miejscach.

Pojawiają się nawet ciekawe propozycje: 

Źródło: https://kotaku.com/the-internet-reacts-to-xbox-series-s-1844980804

Tagi: xbox Xbox Series xbox series s