Xbox Series S w Polsce. Znamy oficjalną cenę

Gry
6458V
Xbox Series S w Polsce. Znamy oficjalną cenę
Wojciech Gruszczyk | 08.09.2020, 15:00

Xbox Polska przedstawił oficjalną cenę Xboksa Series S, która powinna zainteresować wielu graczy z naszego kraju. Urządzenie trafi do klientów już w listopadzie i może okazać się świetną opcją dla między innymi katalogu Xbox Game Pass.

Od samego rana żyjemy dzisiaj informacjami dotyczącymi nowej generacji Microsoftu. Korporacja zmierzyła się z ogromnym wyciekiem informacji, a następnie zdecydowała się potwierdzić Xboksa Serie S. Na początku poznaliśmy szczegóły dotyczące ceny w dolarach, euro oraz funtach, ale najwyższy czas na szczegóły od rodzimego oddziału amerykańskiej korporacji.

Cena Xbox Series S w Polsce

Cena Xboksa Series S w Polsce wyniesie 1349 zł. Jest to potwierdzona wiadomość od Xbox Polska i właśnie tyle pieniędzy muszą przygotować klienci, którzy chcą sięgnąć po nową generację z Redmond.

Nie znamy jeszcze ostatecznych szczegółów Xboksa Series X, ale według dzisiejszego przecieku, urządzenie zostanie wycenione na 499 dolarów. Microsoft powinien wkrótce ujawnić ostateczne szczegóły potężniejszej wersji next-gena.

Sprawdźcie również zwiastun Xboksa Series S, który zapowiada funkcje oraz możliwości konsoli.

Źródło: Informacja prasowa: Xbox Polska

Komentarze (335)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper