Xbox Series S oficjalnie. Microsoft potwierdza cenę i wygląd urządzenia

Gry
5355V
Xbox Series S oficjalnie. Microsoft potwierdza cenę i wygląd urządzenia
Iza Łęcka | 08.09.2020, 09:17

Microsoft nie chowa głowy w piasek. Korporacja właśnie potwierdziła Xboksa Series S i ujawniła jego oficjalną cenę. Wszystkie szczegóły obu next-genów zostaną dodane „wkrótce”.

Po „najpotężniejszym next-genie” przyszedł czas na „najmniejszego Xboksa”. Microsoft szybko reaguje i po zabawnej reakcji na przeciek, publikuje oficjalną informację dotyczącą drugiej konsoli nowej generacji. Xbox Series S będzie dostępny w cenie 299 dolarów, natomiast w Europie gracze zakupią sprzęt za 299 euro (249 funtów).

Odnosząc się do dzisiejszego przecieku, przedstawiciele korporacji z Redmond muszą jedynie potwierdzić datę premiery obu next-genów oraz cenę Xboksa Series X. Analizując sytuację z Xboksem Series S, możemy przyjąć, że pozostałe szczegóły również okażą się prawdą.

Microsoft opublikował również nowe zdjęcie Xboksa Series S oraz zapowiedział kolejną dawkę informacji dotyczących nowej generacji. Możemy mieć pewność, że amerykańska korporacja wykorzysta gorącą atmosferę i już w najbliższym czasie ujawni ostatnie szczegóły.

Zapowiada się niezwykle interesujący tydzień dla wielu graczy. Microsoft odsłania informacje, jutro zobaczymy tryb sieciowy z nowego Call of Duty, w czwartek odbędzie się Ubisoft Forward... „Na imprezie” brakuje jedynie Sony. Japończycy wczoraj potwierdzili „tydzień z PlayStation VR”.

Źródło: Twitter: Xbox

Komentarze (294)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper