Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.08.2020 16:10
She Hulk Marvel's Avengers
990V

Marvel's Avengers może wkrótce otrzymać 2 nowe superbohaterki. Gracze trafili na szczegóły

Marvel's Avengers zadebiutuje już na początku przyszłego miesiąca i gra może wkrótce otrzymać kolejne superbohaterki. W kodzie wersji beta znalazły się odwołania do dwóch kolejnych postaci – tym razem wojowniczki powinny trafić na wszystkie platformy.

Twórcy Marvel's Avengers nie ukrywają, że produkcja zostanie w przyszłości rozbudowana przez wiele znanych postaci. Już teraz potwierdzono, że Hawkeye oraz Spider-Man trafią do gry, ale warto pamiętać, że Peter Parker będzie dostępny wyłącznie na PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Możemy mieć jednak nadzieję, że już wkrótce Crystal Dynamics zapowie kolejne postaci. Gracze natrafili na sporą ciekawostkę, która została odnaleziona w kodzie wersji beta – obok takich postaci jak Iron Man oraz Thor, w grze mają pojawić się także She-Hulk oraz Kate Bishop.

Wcześniej deweloperzy nie wspominali o tych superbohaterkach, ale możemy podejrzewać, że ich wizyta w grze została zaplanowana z okazji rozwijania Marvel Cinematic Universe. Jak wiadomo autorzy MCU zostali zmuszeni do przystopowania z rozbudowywaniem nowych seriali oraz filmów, ale możemy podejrzewać, że wkrótce cała branża filmowo-telewizyjna wróci do pracy.

Wracając jednak do Marvel's Avengers – możecie spodziewać się, że She-Hulk oraz Kate Bishop będą dostępne w grze Crystal Dynamics. Zanim deweloperzy ogłoszą kolejne postacie, sprawdźcie nasze wrażenia z testów beta.

Marvels Avengers She Hulk Kate Bishop

Źródło: https://www.forbes.com/sites/paultassi/2020/08/11/leak-reveals-two-avengers-heroes-that-may-be-added-soon-and-not-just-to-ps4/

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix