Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 29.07.2020 23:25
Marvel's Avengers - jest nowy materiał z rozgrywki i informacje na temat bety
1323V

Marvel's Avengers - jest nowy materiał z rozgrywki i informacje na temat bety

Marvel's Avengers zaprezentowało się na nowym materiale wideo. Możemy dzięki temu zerknąć na fragmenty rozgrywki, ale oprócz tego poznać nowe informacje na temat zbliżającej się produkcji.

Marvel's Avengers będzie dostępne do przetestowania w ramach testów beta. Gracze, którzy złożyli zamówienie przedpremierowe uzyskają dostęp wcześniej, ale w późniejszym terminie beta będzie dostępna dla wszystkich. Poniżej są poszczególne daty:

  • Pre-order beta na PlayStation 4: 7-9 sierpnia
  • Otwarta beta na PlayStation 4: 14-16 sierpnia
  • Pre-order beta na Xbox One i PC: 14-16 sierpnia
  • Otwarta beta na wszystkich platformach: 21-23 sierpnia

W trakcie testów będziemy mogli sprawdzić wszystkie systemy gry - jak choćby rozwijanie umiejętności, czy budowanie ekwipunku. Oprócz tego będziemy mogli sprawdzić tryb kooperacji i część scenariuszy przygotowanych dla pojedynczego gracza. Oprócz prologu, który będziemy mogli sprawdzić w całości, możliwe będzie sprawdzenie misji z udziałem Hulka, Kamalą Khan i Abomination. W innej misji udamy się do Rosji w poszukiwaniu sekretów na temat S.H.I.E.L.D.

Oprócz Ms. Marvel i Hulka wspomnianych wcześniej, wcielić się będziemy mogli również w Iron Mana i Czarną Wdowę. Misje będziemy mogli wykonać ze znajomymi, bądź jeśli wolimy, z towarzyszami kierowanymi sztuczną inteligencją.

Premiera Marvel's Avengers zaplanowana jest na datę 4 września tego roku. Twórcy ujawnili również, że pierwszą darmową postacią, jaka pojawi się po premierze będzie Hawkeye - jego zajawka znajduje się poniżej.

 

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/marvels-avengers-preorder-bonus-beta-dates-special/1100-6467328/?fbclid=IwAR3kLTdY_TST01HjPm0syZ5K1rAvpeBBHG1MATgP2P_9V_nR6ktPGsckNbc

Tagi: Beta Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix