Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.08.2020 19:12
Spider-Man Marvel's Avengers
2284V

Spider-Man w Marvel's Avengers! Ekskluzywnie na PS4 i PS5

Sony właśnie potwierdziło wielką wiadomość. Spider-Man będzie dostępny w Marvel's Avengers i trafi wyłącznie do graczy na PlayStation 4 i PlayStation 5. Jest to duża wiadomość, ponieważ klienci otrzymają dostęp do jednego z najlepszych superbohaterów.

Sympatycy Spider-Mana nie mają wyboru: muszą kupić Marvel's Avengers na PlayStation 4 lub w przyszłości na PlayStation 5. Sony właśnie potwierdziło plotkę – jeden z najpopularniejszych superbohaterów będzie dostępny wyłącznie na konsolach Sony.

Jeff Adams z Crystal Dynamics potwierdził, że Spider-Man dołączy do zestawu bohaterów na początku 2021 roku i będzie walczył u boku Ms. Marvel, Iron Mana, Thora, Hulka czy też Black Widow. Nie będzie to zwykła skórka, ponieważ deweloperzy zapewnią pełne wsparcie dla postaci z wieloma strojami do odblokowania, a nawet dodatkowymi misjami.

Trzeba przyznać, że jest to nietypowa wiadomość, ponieważ Sony wykupiło sobie „postać” do gry, a tym samym może zgarnąć wielu potencjalnych klientów, którzy uwielbiają Spider-Mana i z przyjemnością wcielą się w bohatera w kolejnej grze. Warto dodać, że Spider-Man trafi wyłącznie na PlayStation (nikt nie wspomina o „czasowej wyłączności”) i w dodatku heros zostanie udostępniony wszystkim graczom za darmo.

Jeszcze w tym tygodniu poznacie nasze wrażenia z Marvel's Avengers. Beta na początku rozpocznie się na PlayStation 4.

Spider-Man Avengers

Źródło: https://blog.playstation.com/2020/08/03/a-friendly-neighborhood-spider-man-lends-a-helping-hand-to-earths-mightiest-heroes-in-2021

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix