Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.07.2020 08:50
Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas nowy gameplay
1703V

Crash Bandicoot 4 na nowych materiałach. Rozgrywka z dwóch ciekawych poziomów na wideo

W Sieci pojawiły się dwa materiały wideo, które pozwalają przyjrzeć się interesującym etapom z nadchodzącej odsłony przygód kultowego Jamraja. 

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas to jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku. Twórcy zapewniają, że projekt będzie ogromny, a mowa jest o 100 różnych poziomach. Nawet to jednak nie zaspokaja graczy w pełni. Na początku lipca mogliśmy przecież czytać o petycji, która ma wpłynąć na ekipę z Toys for Bob, aby zmieniono wygląd głównego bohatera. 

Kontrowersje związane z wizualnymi aspektami samego Jamraja odstawmy jednak na bok, albowiem do Internetu trafiły materiały wideo prezentujące rozgrywkę z dwóch poziomów, które dane nam będzie przemierzać w Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas. Są to "Snow Way Out" oraz "Dino Dash". Przy okazji tego pierwszego możemy zobaczyć również premierowo, jak wypada granie Dr. Neo Cortex'em. 

Premiera gry zaplanowana jest na 2 października bieżącego roku i zadebiutować ma na PlayStation 4 oraz Xbox One. Jeśli jesteście ciekawi, jak prezentują się powyższe plansze, to rzućcie okiem na wideo. Druga z plansz (Dino Dash) rozpoczyna się około 08:20. 

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/07/crash-bandicoot-4-its-about-time-gameplay-snow-way-out-and-dino-dash

Tagi: Activision Activision Blizzard. dlc Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas Toys for Bob