Iza Łęcka Iza Łęcka 07.07.2020 11:07
Crash Bandicoot 4
4570V

Crash Bandicoot 4 z „okropnym” designem bohaterów? Gracze promują petycję i proszą o nieniszczenie marzeń

Activision potwierdziło prace nad Crash Bandicoot 4, ale nie wszyscy gracze są zadowoleni z efektów wizualnych. Tuż po ogłoszeniu część sympatyków IP stworzyło petycję, w której proszą o interwencję – ich zdaniem deweloperzy muszą zmienić wygląd bohaterów. Dzięki licznym udostępnieniom, akcja nabiera tempa.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas został zapowiedziany w ubiegłym miesiącu. Zobaczyliśmy zwiastun, gameplay, porównanie postaci, a także poznaliśmy pierwsze nowości przygotowane przez deweloperów. Już pierwszy materiał dobitnie potwierdził nowy design głównych bohaterów, co nie przypadło do gustu „oddanym fanom”.

Już jakiś czas temu na witrynie change.org powstała petycja zatytułowana: „Change Crash Bandicoot 4’s Horrible New Design”, która teraz cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jej autorzy określają siebie jako wiernych, hardcorowych fanów serii, którzy od lat czekają na pełnoprawną kontynuację Crash Bandicoot 3: Warped.

Zgodnie z treścią odezwy, deweloperzy Crash Bandicoot 4 podążają złą drogą, podobnie jak autorzy Crash: Mind over Mutant i Skylandersów (Crash pojawił się w serii), którzy zdecydowali się na zły wygląd bohaterów. Twórcy petycji uważają, że jest jeszcze czas i Toys for Bob (podobnie jak autorzy filmu „Sonic. Szybki jak błyskawica”) mogą zmienić między innymi  Crasha.

„Proszę, nie wymagamy tworzenia gry od podstaw, apelujemy tylko o zmianę modeli postaci (Crash, Cortex, Coco, itp.) na te, które zostały zrobione w N'Sane Trilogy i CTR Nitro Fueled.”

„My fani chcemy, aby Crash wrócił na stałe, zamiast kończyć zabawę na CTR. Chcemy, aby Crash prezentował się spójnie we wszystkich nowych grach z serii. Pragniemy śledzić historię, która jest dla nas spójna fabularnie i sensowna wizualnie. Zamiast tego, mamy wrażenie  jakby historia zataczała koło: zaczęliście dobrze, a potem postanowiliście zniszczyć postacie i marzenia fanów.

Proszę Activision, proszę Toys for Bob, proszę, nie niszczcie naszych snów.”

Źródło: Twitter: AEgamer5001

Tagi: Activision Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas Toys for Bob